Вночі 5 листопада на дитячому майданчику навпроти «Прозорого офісу» на Космонавтів невідомі розкидали тисячу гумових іграшок «крякалок» – «каченят», «песиків» та «котенят». Нових в упаковці та явно старих!

Розкидали «фігурно», бо іграшки лежали виключно на доріжках, лавочках та дитячих атракціонах… І все це під 3-ма камерами стеження в центрі спального мікрорайону!

Перші ранкові перехожі дивувались загадковому флеш-мобу та фільмували іграшки на мобільні. Діти, що йшли до школи, таке не збирали… Зате бабусі, бомжі та явно алкогольний контингент пакували «хал явних» каченят повні торби! Для чого? Може так вони допомагали прибиральникам Сергію та Олені!

Адже на двох цим двірникам довелось зібрати майже тисячу іграшок в спеціальні мішки!

– Я такого ще не бачила за всі роки роботи прибиральником! Це явно хтось веселився, знімав кліп чи дивував кохану екзотичною прикрасою проспекту! Ви ж бачите, що іграшки розкидані виключно біля дитячого майданчика! Маємо чим займатись, бо все це за годину повинні вивезти із проспекту Космонавтів., – розповіла прибиральниця Олена.

Паралельно з самого ранку після сигналу вінничан і шокуючи фото в соцмережах про тисячі іграшок міські правоохоронці та Муніципальна поліція почали прегляд відео з камер стеження та опитування можливих свідків, аби з’ясувати хто і для чого це зробив?

Також було кілька дзвінків до редакції 33-каналу із пересторогами чи безпечні іграшки, чи їх замінували, або отруїли…

Поки що все обійшлось! І основною версією появи каченят на проспекті залишаються молодіжні пустощі чи флеш-моб!

Цікаво, що одна бабуся спершу сприйняла іграшки за апельсини і збирала їх в торбу на сік… Згодом зізналась, що іграшки вона таки візьме онукам!

Як би там не було ранкова новина із проспекту Космонавтів в стилі мультяшних  персонажів Диснеїя приємно порадувала Вінницю широтою розмаху гумових «каченят» на Вишенці! А може це в Святого Миколая торба прорвалась?

Фото Сергія Хіміча