Однією з причин інтенсивного енергоспоживання є застарілі технології й обладнання, які вже давно виробили свій ресурс і стають дуже енергонеефективними. І хоча заміна старого обладнання та використання інноваційних технологій дають змогу зменшити енергоспоживання на 30%, такі заходи дорогі й тривалі в часі.

Одним із ефективних шляхів вирішення цього питання є використання відновлювальних джерел енергії (ВДЕ), таких як сонячна, вітрова, гідро-, біоенергія та ін. В Україні є великий потенціал основних видів ВДЕ, але на даний час вони становлять досить незначну частку в загальному енергобалансі держави (близько 2%). Загальний річний технічно досяжний енергетичний потенціал ВДЕ становить близько 98 млн. тонн умовного палива.

Саме про глобальні та локальні аспекти розвитку сфери енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії, програми підтримки розвитку альтернативної енергетики та енергоефективних технологій, інвестиційні проекти у сфері «зеленої» енергетики, енергетичні кластери, виробництво біопалива та презентації енергоефективних рішень і обладнання говоритимуть на    Подільському енергетичному форумі «GreenEnergy», що проходитиме 22-23 березня 2018р. у м.Хмельницький.

На форумі зберуться інвестори, експерти та підприємці з України, Польщі та навіть м.Дубай (ОАЕ), які вже впроваджують інновації та енергоефективні рішення у себе на виробництвах і можуть поділитися успішним досвідом.

Організатори форуму: Центр підтримки бізнесу м.Вінниця, оснований на базі Вінницького клубу ділових людей, та Центр підтримки бізнесу м.Хмельницький за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Участь безкоштовна для обраних 120 учасників. Обов’язкова реєстрація до 15 березня 2018 р.

Детальна інформація про форум на сайті
www.greenenergy.tilda.ws та за тел. 096 945 02 51 (Хмельницький), 097 505 80 50 (Вінниця).