Зараз, без вихідних і свят, під керівництвом італійських інженерів почався етап монтажу та пусконалагодження.

Паралельно ведемо набір персоналу. Теоретично, в червні, завод повинен випустити першу продукцію. У всякому разі виробничий план на червень уже зверстаний», – 13 травня написав у своєму «Фейсбуку» президент «UBС Group» Ігор Гуменний. (Ігор Григорович Гуменний (народився у 1967 році в селі Дяківці Літинського району Вінницької області) — український підприємець і громадський діяч, президент UBC Group.)

Нагадаємо, що будівництво заводу у Вінниці  розпочалося в жовтні 2016-го. Третій етап спорудження планують завершити у 2020 році.

На території вінницького індустріального парку збудували першу чергу заводу з виробництва холодильного обладнання UBC GROUP – «Green Cool». Перший камінь заклали ще в червні 2016-го. Незабаром розпочали і зводити будівлю. Підприємство вироблятиме морозильні камери та холодильні шафи для таких відомих брендів як «Coca-Cola», «Pepsi» та інших.

Довідка про компанію UBC Group від Михайла Гранчака, директора інвестиційно-банківського департаменту Dragon Capital:

  • Один із світових лідерів на ринку продуктів, рішень для харчової промисловості та ресторанів.
  • Компанія заснована у 1993 році як юридична фірма, яка через рік почала постачати сировину для підприємств харчової промисловості.
  • UBC Group — №1 у світі з виробництва охолоджувачів, №2 у Східній Європі та №1 в Україні з виробництва холодильних шаф, №1 у світі виробник керамічних колон для розливу пива, №1 виробник у Східній Європі промо-продукції — спеціалізованих меблів, тентів, світлової реклами, промо-матеріалів.
  • Компанія також виробляє холодильне обладнання для роздрібної торгівлі, є провідним постачальником інжинірингових послуг та дистрибутором спеціалізованого обладнання для компаній харчової промисловості у країнах колишнього СРСР.
  • Загальна площа виробництва — понад 100 тис кв м у Харківській області.
  • Окремий напрямок діяльності — мережа пивних ресторанів “Старгород” загальною площею 13 800 кв м у Харкові, Львові, Дніпропетровську, Ризі, Сочі, Санкт-Петербурзі. У групі компаній працює близько 4 500 людей.
  • Кожну годину UBC Group виробляє сім морозильних ларів, дев’ять пивоохолоджувачів, 15 холодильних шаф. Оборот за 2015 рік — понад 3,5 млрд грн. Частка експорту у виручці — понад 70%.
  • Мережа офісів у Великобританії, Білорусі, Бразилії, Грузії, Канаді, Казахстані, США, Польщі, Росії (чотири офіси), Чехії, Мексиці та Китаї.
  • Понад 600 клієнтів, серед яких Pepsi, Coca-Cola, Nestle, Kraft Foods, Carlsberg, AB InBev, Heineken, Anadolu Efes, Molson Coors, “Очаково”, “Оболонь”.