В День журналіста десятки журналістів із всіх ЗМІ Вінниччини прийшли на “Хвилину пам’яті”. Вони вшанували пам’ять всіх журналістів України, які віддали життя. Крім того, закликали владу країни захистити наших політичних в’язнів у Росії. Серед них і колега Роман Сущенко, інші журналісти. Перед присутніми виступили і представники “33-го каналу”. Заслужений журналіст України Тетяна Редько наголосила, що влада має зробити все, щоб розслідувати злочини щодо журналістів. “33-й канал” виступив з ініціативою до всіх ЗМІ Вінниччини єднатися та разом захищати право журналіста на об’єктивну інформацію та незалежні ЗМІ. Крім того наші колеги Тетяна Кондратьєва, Роман Ковальський підтримали ідею поширити у всіх ЗМІ інформацію про маму-заручницю терористів Галину Ковальчук, доля якої досі не відома (детально журналістське розслідування газети можна прочитати в газеті “33-й канал” за 6 червня “Мама досі в полоні терористів. Син Віталій Ковальчук – перший заручник – «правосек» чудом вижив і був обміняний. Героя Майдану Влада звинувачують у дезертирстві…”). Крім наших колег перед журналістами Вінниччини виступили Наталя Болховська, голова Вінницького пресклубу, голова Спілки журналістів Вінниччини Василь Паламарчук. Вінницька журналістка Любов Добринська зачитала список колег із Вінниччини, яких вже немає поряд з нами.

Ми про ВАС не забули:
Макс Кантоністов
Ігор Мельницький
Володя Клепко
Валерій Лазаренко
Наталя Столяр
Володимир Лисенко
Олександр Матвійчук
Оксана Турчик
Юрій Ковч
Галина Чорна
Анатолій Ковтун
Євген Захар’яш
Леонід Пастушенко
Дмитро Дудкевич
Луїза Білозерова
Павло Байдалюк
Олексій Терещук
Сергій Шепелєв
Анатолій Танадайчук
Валентина Шевлюга
Олександр Гальперін
Олександр Ратушняк
Феодосій Шевлюга

На жаль, рідко хто з представників нашої бурхливої професії доживає до глибокої старості. Більшість тих, кого ми згадуємо, навіки залишився молодим, зрілим чи літнім. Кожен з тих, кого з нами вже немає, був цікавою особистістю, про кожного можна розповідати і кумедні, і зворушливі історії.

ВАС з нами немає. Але ВИ з нами є. ВАШИХ слів неповторні інтонації, кожен з ВАС сказав і зробив щось своє, посіявши зерна у світ інформації.

Сергій Годун