19 червня близько 18:30 патрульні Вінниці виявили автомобіль Лексус на вулиці Стрілецькій, що співпадав із зовнішніми ознаками джипу із відеокамер «Ситуаційного центру»  із проспекту Космонавтів по нічному «н.п» 16 червня. За кермом позашляховика виявився 32-річний чоловік.

Так закінчився розшуку транспортного засобу, який в ніч на 16 червня пошкодив газон та зелені насадження на проспекті Космонавтів.

До речі, над встановленням авто і особи водія працювали як  патрульні поліцейські так працівники муніципальної поліції Вінниці.

Нагадаємо, що в суботу, 16 червня близько 4-ї години ранку невідомий джип розвернувся на газоні на проспекті Космонавтів та пошкодив газон і зелені насадження.

Пошуками автівки активно зайнялись працівники відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП вінницької патрульної поліції. Інспектори оглянули залишені автомобілем сліди на газоні, переглянули відеозаписи з камер спостереження, що встановлені на прилеглих об’єктах (на автозаправках, біля магазинів тощо) та відеокамери ситуаційного центру.

Так вдалося встановити, що газон пошкодив автомобіль Lexus з чорними металевими дисками на колесах та квадратним номерним знаком, що означає американське чи «арабське» походження транспортного засобу.

Розмір штрафу та адмінпокарання для водія Лексусу нині обраховують патрульні та муніципальна поліція міста.