33-й канал
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

33-й канал

14:19
Водій з Бара дивом вижив після зіткнення з локомотивом

Минулої п'ятниці на нерегульованому залізничному переїзді в селі Киянівка Барського району автівка «Mazda-6» зіткнулась з локомотивом.

 

14:17
Жінка загинула під колесами автобуса з Москви

Ця шокуюча автопригода сталась у Калинівському районі.

 

10:56
На 45 тисяч гривень кинув селян заготівельник

Жителі Івашківців, що на Шаргородщині, у розпачі. Вони звернулись до редакції газети із проханням отримати розрахунок за молоко.

 

10:51
Більше тисячі медиків підвищили кваліфікацію на «Терапевтичних читаннях-2017»

Безцінною школою для практикуючих лікарів стала традиційна науково-практична конференція «Терапевтичні читання-2017: досягнення і перспективи», організована кафедрою пропедевтики внутрішньої медицини Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова за підтримки департаментів охорони здоров’я Вінницької ОДА, Вінницької міськради і Асоціації лікарів Поділля.

 

10:47
Зброю та боєприпаси знайшов у лісі під час збору грибів житель Хмільника

Принаймні, саме так 55-річний хмільничанин пояснив працівникам місцевого відділу поліції наявність цілого арсеналу зброї та боєприпасів, котрі правоохоронці вилучили у чоловіка у ході проведення санкціонованого обшуку.

 

15.03.2017
16:36
Чому слідчі 50 хвилин їхали до «Фокуса» Уманця?

Службове розслідування рекордного 50-хвилинного «доїзду» слідчих на місце спалення авто депутата міськради Дмитра Уманця викрило хронічну хворобу в системі «102».

 

15.03.2017
16:36
Андрій Гижко вибирає ім’я новонародженому сину

4 березня в родині першого заступника голови Вінницької ОДА Андрія Гижка народився син. Це друга дитина від другого шлюбу 38-річного чиновника.

 

15.03.2017
15:50
Вінницький сервісний центр МВС нажився на ремонті у фірми мера Жмеринки?

Прокуратура Вінницької області підозрює службових осіб Регіонального сервісного центру МВС у привласненні понад мільйона гривень бюджетних коштів? У рамках резонансної справи є ухвала Вінницького міського суду.

 

Архів: