2 даїшники, що побили на камеру студента Васю Клебана, готові від нього відкупитись?
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

2 даїшники, що побили на камеру студента Васю Клебана, готові від нього відкупитись?

Із квітня у міському суді Вінниці днями відбулось лише друге слухання по резонансній справі «катування» двома міліціонерами студента-інваліда Василя Клебана.

А після того, як адвокат потерпілого заявив відвід прокурору, що «консультує» двох підсудних, суддя Алла Чезганова вигнала із зали журналістів та перенесла слухання аж на 10 січня! Може, тому, що даїшники через своїх захисників уже відкрито пропонують Василю та його мамі Наталі «відкупні» гроші?

– За цей рік до нас хто тільки не приходив «вирішити питання» Васі за гроші. І криміналітет, і міліція, і через друзів та родичів намагались «зайти» в душу... Але я чітко кажу: ніякого «викупу» ми не візьмемо, і ці двоє, а краще — троє в погонах мають сидіти за гратами, — розповіла під дверима суду мама побитого 2 грудня 2015-го у відділку міліції на Пирогова, 4 студента Наталя Клебан. — Але вони все одно тягнуть час, сподіваються на зміну нашої позиції, грають на нервах і знову пропонують гроші... Знаєте, кожен цей суд — неабиякий стрес для сина, бо він знову бачить своїх катів, їхні усміхнені обличчя і цю страшну безкарність... Ще один міліціонер, що тоді був черговим і не зупинив це злочинне побиття, досі ходить під слідством і не поніс жодного покарання... Більше того, за свідченнями, саме він буцімто попросив колег перенести побиття ногами закованого у кайдани сина в кімнату без відеокамер... Щоб «не палитись»... А ще встановлено, що у відділку на Пигорова, 4 спеціально на годину вперед перевели годинник під камерою... Знаєте, Васю насправді врятували ті кайдани та закручені назад руки, що прикривали від їхніх ніг шрам після операції. А ще сьогодні свідчення лікаря підтвердили, що Васю, вже побитого і майже непритомного, привезли на експертизу о 2.45... Я вже не кажу, що він через стан здоров'я взагалі не вживає алкоголь, жодної краплі... І на 100% все це мало би бути у матеріалах кримінальної справи! Але в мене таке враження, що цих двох вигороджує система... Втім, приємно що тут присутня омбудсмен із нової патрульної поліції, преса, активісти, і я маю надію, що суд буде максимально об'єктивним і справедливим.

Менше оптимізму в адвоката 21-річного студента Анатолія Страшка, який не дочекався від судді відводу прокурора...

Водночас, захисник одного із колишніх даїшників Наталя Костик просила в суді «припинити цей «цирк»! Мабуть, вона образилась на запрошення до процесу ЗМІ та активістів Вінниччини? А ще на запис камер потрапила її відвертість про підсудних, які «рік тому вчинили недобре. І вже готові розрахуватись із Василем...»

Втім, головною «зіркою» цього суду все-таки стала слуга вінницької Феміди Алла Михайлівна Чезганова, яка за один писк диктофона на нервах вигнала із зали слухань відомого своєю принциповою позицією журналіста. Тому на наступне слухання 10 січня «Журналістський Майдан» готує для судді спеціальне вітання із новорічними святами.

Роман КОВАЛЬСЬКИЙ

Роман Ковальський

Залишити коментар:

- Аноним

НЕ ГОНЯЙТЕ ПОНТЫ ДЕШОВЫМ АВТОРИТЕТОМ БОРЦОВ ЗА СПРАВЕДЛИВОСТЬ...ГДЕ ВАШ МАЙДАН ВОЗЛЕ СТЕН ПОЛИЦИИ И ПРОКУРАТУРЫ...СУДДЮ КРАЙНЕЙ СДЕЛАТЬ САМОЕ ДЕРЬМОВОВЕ ДЕЛО ДЛЯ ЛИПОВЫХ АКТИВОСТОВ...