Як повідомляє прес-служба поліції області, нового керівника урочисто представили колективу відділку та громаді району 27 червня. До призначення на посаду у районі новий начальник був інспектором обласного управління патрульної поліції.

– Мені 36 років. За фахом юрист, закінчив столичну Національну академію внутрішніх справ. Працював у податковій міліції, виконавчій службі, мав приватну практику. У патрульній поліції — я відразу з її народження три роки тому. Тоді приймав присягу у складі перших київських «копів». Згодом перевівся до рідної Вінниці, де й служив інспектором. І ось так до 27 червня цього року. Нині я т.в.о. начальника. Раніше у Крижополі я ніколи не був. Навіть знайомих звідти немає. Тож знайомлюсь із мешканцями, із колегами та підлеглими вже по ходу служби, — розповів новопризначений начальник Крижопільського відділення. – Звісно, доведеться багато чому вчитись новому. Але така служба!

– Дехто вже гостро розкритикував ваше призначення, мовляв, керівник обласної поліції цілеспрямовано розставляє на посади в районах «зручних» і «своїх» людей саме з патрульної. І те, що вам дуже важко буде протистояти традиційній районній вертикалі – де «свої» прокурори, судді тощо?

– Я ж ніколи не працював у системі Головного управління Національної поліції в області. А тим більше – в цьому районі, де, як казав, і знайомих немає, і не було до останнього часу. Тому «зручна та своя людина» у Крижополі – це точно не про мене. А стосовно «вертикалі» — будемо працювати!

– Вам відома скандальна ситуація із попереднім начальником відділку? І як будете дисциплінувати своїх підлеглих?

– Дисципліна, особливо транспортна і так далі, у мене завжди на першому плані. Звісно, вимагатиму цього від своїх підлеглих. Бо є і у районі певні питання… І так, я вже знаю про ці всі події минулого.

Нагадаємо, що колишній начальник місцевого відділку, якого затримали напідпитку за кермом, зовсім нещодавно був виправданий судом. Тож, по суті, вже ніщо не завадить йому подати свою кандидатуру на будь-яку керівну посаду до поліції. Втім, у прес-службі ГУНП в області кажуть – якщо він й знову подаватиме свою кандидатуру на відповідні конкурси, то у обласній поліції будуть обов’язково це оскаржувати.