Віру Василівну добре знають і поважають відомі народні та заслужені артисти України, аматорські колективи, поети, письменники, художники, журналісти, культпрацівники та численні глядачі, які бували і бувають в єдиному на Україні «Театрі на городі» Ганни Секрет, який діє вже 15 років, яким опікується на громадських засадах Віра Василівна Катрич. До її садиби приходять, приїздять тисячі поціновувачів української пісні, поезії, обрядів…

З великою надією просимо допомогти берегині культурно-мистецьких традицій коштами на операцію. Можливо, 100 тисяч гривень для когось не гроші, а для неї, колишнього працівника культури з пенсією 1500 грн., за які далеко «не заїдеш», а їхати треба – кошти величезні. 21 вересня запланований 12-й Всеукраїнський фестиваль борщу. Без Віри Василівни він буде сиротою.

Тому ми, постійні учасники різноманітних проектів «Театр на городі»: Ірина і Олександр Бонюки, поетеса-композитор Антоніна Петрушкевич і Народний аматорський гурт «Калина», артисти естради Володимер Гуменчук та Наталія Мельник, народні артисти України Микола Свидюк і Микола Янченко, заслужений артист України Віктор Кавун, народна співачка Раїса Поштар, заслужений діяч України поетеса Ганна Чубач, Наталія Фаліон та «Лісапетний батальйон», переможці телеконкурсу «Україна має талант», громадська організація «Вінницької обласної ради жінок України» – ПРОСИМО підтримати наше звернення і по можливості стати благодійниками для нашої посестри Віри Василівни Катрич.

Рахунок ПриватБанку 4149 4391 0300 4812, Катрич Лариса Василівна, на операцію для Віри Василівни Катрич. Дякуємо за допомогу!