Гучне депутатське весілля відгуляли 29 липня у заміському ресторані «Фата-Моргана», власником якого є голова обласної «Свободи» Олексій Фурман. Серед гостей теж були однопартійці — депутати  Вінницької обласної та міської рад — Володимир Зарічанський, Олексій і Тарас Фурмани, Василь Паненко, Людмила Кондратюк, Дмитро Уманець.

– Запрошених було 130 осіб, хотілося б іще більше, але коли ми почали організацію весілля, зрозуміли, що не знайдемо у Вінниці такого ресторану, який би вмістив бажану кількість гостей, — розповідає Андрій Вигонюк.

– Тематики чи особливого дрес-коду на весіллі не було. Основна умова — нічого російського чи пережитків совдепу. Ми також відмовилися від весільного кортежу з ляльками та обручками на машинах, ніяких клаксонів, щоб не перешкоджати руху громадського транспорту.

Про свою кохану дружину депутат розповідає з особливою ніжністю:

– Ми познайомилися ще 6 років тому. Вона, як і я, навчалася у Вінницькому медуніверситеті, але на два курси молодша. Зараз Наталка вже закінчує інтернатуру.

Тесть і теща депутата-свободівця теж медики: батько професор ВНМ, а мама — лікар у вінницькій дитячій лікарні.

Молодята вже почали  вити своє гніздечко, тому одразу після весілля переїхали в окрему квартиру.

Більше про історію кохання молодого амбітного депутата-свободівця та талановитої інтерна — його обраниці красуні Наталки читайте у наступному номері «Молодіжки».