А на ваших сигаретах написано однозначно: «Куріння вбиває!»

Так дозвольте, будь ласка, поставити вам чітке питання: «Якщо у вас з’являється реальний шанс легко і швидко позбутись від цієї зарази, то ви самі бажаєте чи ні?» Адже поступово курити ще ніхто не кинув. Багато хто намагається, але заганяє проблему в себе ще глибше. Тут «трохи вагітних» не буває.

Увага! Я не сумніваюся, що 10% курців кидають палити саме тут, прочитавши цю статтю. І ось чому. Це талановиті люди з вродженою сприйнятливістю. Не випадково у телевізійних шоу так звані «зірки під гіпнозом»– це легка здобич естрадних гіпнотизерів. Адже талановиті артисти швидко входять у чуттєвий образ «по Станіславському». І під час навіювання вони легко впадають у глибокий транс. Це не «підстава», а реальність сугестії. Але гіпнотизери не лікують навіть одного з десяти. І тим більш – не рятують абсолютно всіх! Я не прихильник тимчасового результату або так званого кодування і гіпнозу. Нам дано натомість щось набагато краще… Адже ви вже закодовані на паління, наче робот і автомат. Свобода без коду — новий духовний і професійний рівень. Я звертаюся до всіх курців абсолютно! Ця токсикоманія вбиває більше, ніж куля. Можливо, цей шанс дається лише один раз.

Серце кров’ю обливається, коли страждають успішні, великі і сильні люди.

Наприкінці серпня я зустрів на одеському пляжі «Боро-Бора» легендарного українського футболіста, якому сьогодні вже курити абсолютно протипоказано. Дивлячись на його бліде обличчя, фізичний біль і димлячу отруту, я не витримав і запропонував йому позбутися паління прямо на пляжі. Адже я це раніше робив не раз. Але він навідріз відмовився від реальної допомоги і щирої підтримки. Що тут ще можна зробити? Я за нього молюся. Але чим я ще можу допомогти? Насильно милим не будеш.

Легендарний воротар українського та світового футболу Лев Яшин почав курити, ще не закінчивши спортивної кар’єри. Спортсменам курити не дозволялося, за це можна було вилетіти з команди, але він був зіркою… Залишивши спорт, він став палити неймовірно багато. У 55 років через загострення облітеруючого ендартеріїту (захворювання судин нижніх кінцівок, викликаного курінням) він позбувся правої ноги. Але і після цього знаменитий спортсмен курити не кинув. Кумир мільйонів помер від раку легенів. (https://goo.gl/P3kv5B © Fishki.net).

Список можна продовжувати. Скільки колишніх спортсменів та зірок втратили себе? Про знаменитих артистів ми також ще поговоримо наступного разу… Так скажіть мені, будь ласка, чому ви повинні потрапляти в пекельну залежність від куріння, алкоголю або важких наркотиків? Не відкладайте звільнення «на світле завтра», яке не наступить ніколи.

Навіщо ви курите? Якщо ви боїтеся, що без куріння стане ще гірше, то саме так вважають хворі на алкоголізм та наркоманію. Але хіба хворим кращає? Все відбувається з точністю до навпаки. Зате ми перемагаємо професійно, легко і швидко.

ДОРОГІ МОЇ ЧИТАЧІ! Я навмисно кілька разів повторю одну і ту ж істину. Спочатку людина лише слухає, а потім чує. Таким чином, читачі знаходять в собі щось нове. Будь ласка, передайте мій заклик знайомим, рідним і близьким. Я зроблю все можливе і неможливе, щоб у нашій країні куріння так не вбивало! Ось чому я відкриваю постійну рубрику «STOP — Куріння!!!». Це війна з токсикоманією. Можливо, ви намагалися кинути палити самостійно, але вже самі не змогли. Або ви ще не знайшли свого лікаря? Знайдіть! Хоча це непросто. Я вже попередив, що 10% кидають палити відразу, прочитавши цю статтю! Що робити іншим? Приходьте!

Мене часто запитують: «Яким методом Ви користуєтеся?» Для цього потрібно побачити конкретну людину. Тільки тоді я вирішую, кому і як допомогти. Справа не тільки у методах. «Свобода без кода» — це глибоке знання найпотаємнішого. Якщо ви вже закодовані на куріння, наче атоматичний робот, вас потрібно не кодувати, а розкодувати! Не можете без другої сигарети – давайте покінчимо з першою!

МОЯ ОСОБИСТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Деяким «філософам» властиво навішувати ярлики та змішувати всіх «в одну купу». Мабуть, скептики самі не спроможні на результат. Ліс рубають — тріски летять. Але я відповідаю лише за свою роботу. Люди самі вирішують, до кого слід звертатися, а до кого — ні. Вінниця — чудове місто в центрі Європи. Я в наркології як лікар рівно 33 роки. Це вже покликання і життя. Гарантія — моє ім’я і ваш результат. Крапка.

ВАША ОСОБИСТА ПЕРЕМОГА. Шановні завзяті курці! Звернення до лікаря — це крайній захід. Адже у вас є ще власна воля та віра у вище «Я». Подивіться пильним поглядом вгору – киньте, затушіть і роздавіть свою мерзотну сигарету. Це символ перемоги.

Так що, починаємо нове життя? Якщо ви глибоко задумалися над моїм словом — це фундамент. А ви вже задумалися? Кидайте курити, щоб не впасти, а піднятися. Вперед!!!

Не можете – допоможемо. Адже ми перемагаєм навіть алкоголізм. Подолаємо і куріння. Саме у нас попереднє утримання не обов’язкове. Ви навіть можете викурити перед кабінетом свою останню цигарку. Прийшли, поклали на стіл сірники і сигарети — і забули!

Нічого не бійтеся, просто телефонуйте. Зробіть крок віри. Це духовна єдність із Життям!

0432 57 85 10; 098 281 58 23. Вінниця. «Свобода без кода». Олександр Овсянюк.