31 жовтня у Вінницькій РДА по квартирному питанню вдови кіборга із Стандиці Оксани Франишиної зібралась ціла армія посадовців та чиновників, яких за один стіл посадили фронтовики і публікація в 33-каналі…

Адже «Квартирний скандал» Оксани триває вже не перший рік, кіборги приїздили в Стадницю до голови, були зустрічі, перемовини і папки документів… Але справу не доведено до фінішу і новосілля Оксана із донькою так і не справили!

Бо документи на її державне житло буцімто є, але отримати всі належні права Оксана досі не може! І все через бюрократію та, можливо, «тихий саботаж» в коридорах влади… І так роками!

Тому довелось зібрати «Очну ставку» в кабінеті Михайла Демченка! Із побратимами Дмитра Франишина, батьком і дружиною Героя ДАПу, посадовцями – головою Вінницької РДА, головою селищної ради Стадниці та директором департаменту житлового господарства Романом Фурманом із ВМР. Всі заяви, обіцянки та вислови 33-й канал сьогодні записав на відео, щоб ніхто не зміг вкотре відмовитись від своїх слів та службових обов’язків у цій скандальній історії.

– Ще 1,9 роки тому ми документально зробили все для Оксани в плані передачі їй квартири із балансу селищної ради! Ось всі документи і довідки, які були необхідні для передачі житла. Ось її підпис під актом передачі та довідка про зняття квартири із балансу селищної ради. Я тоді перехрестився і вважав, що ця справа вирішена… Але в газеті написали про наявну проблему і сьогодні ми тут, щоб її вирішити!, – пояснив голова Стадниці  Владислав Яклюшин. – Мені тоді дали один алгоритм передачі квартири для Оксани, а тепер ВМР заявляє інші необхідні кроки для передачі квартири із Стадниці у Вінницю. Я готовий за день скликати позачергову сесію і вирішити це питання… Жодних перепон тут не буде!

В свою чергу Роман Фурман, директор департаменту ЖГК ВМР оприлюднив такі три кроки для оформлення квартири вдови кіборга у Вінниці:

– Для належного оформлення квартири вдові загиблого учасника АТО потрібно по-перше, отримати від сесії селищної ради Стадниці рішення про передачу її квартири на баланс міської ради Вінниці…, – пояснив Роман Фурман . – Поки що та довідка, яку мені показали, все одно залишає в реєстрі як власника Стадницьку селищну раду, а Оксана Франишина є квартиронаймачем..

Крок №2 – Стадниця має клопотати перед мером міста про прийняття цього помешкання в комунальну власність територіальної громади і виконком має проголосувати за відповідне не рішення.

Крок №3, Після завершення всіх вищезгаданих процедур мій департамент без зволікань і в найкоротші терміни має оформити і виготовити належні документи на право власності дружині та доньці загиблого воїна АТО на цю квартиру.

Після цих пояснень посадовців і вимог вимоги фронтовиків із 90-го батальйону 81-ї бригади, які озвучив кіборг Роман Смішний, голова Вінницької РДА Михайло Демченко призначив юридичний супровід фінального оформлення і передачі із балансу Стадницької селищної ради у Вінницю квартири вдови та доньки загиблого Героя ДАПу Дмитра Франишина.

Попередньо термін всіх оформлень документів, рішень 2-х сесій та видачі дозвільних установ заявлений до 1 січня 2019-го року… Але чи встигнуть посадовці до Нового року?

Бо свій візит на сесію селищної в Стадниці бригада вінницьких «кіборгів» не скасувала!

Цікаво, чи розкажуть побратими Дмитру на кладовищі Стадниці про всі ці кола бюрократичного пекла байдужості із «вибивання» документів на державну квартиру і пільги для його родини?

Бо востаннє хлопці залишити на чорному граніті монументу для «брата» Дімки запалену цигарку і жменю його улюблених карамельок…