Два роки тому Вова Морозюк із Михайлівки Шаргородського району став зіркою після того, як взяв участь у кулінарному проекті «Мастер Шеф. Діти». Рідні школяра нам тоді розповіли, що куховарити він став у 10 років.

– Найбільше сину до вподоби тоді були українська, французька та мексиканська кухні. А у 2015 році Вова побачив оголошення про кастинг на «Мастер Шеф. Діти». Сам зареєструвався й тоді лише мені розповів. Не вірила, що пройдемо, але нам зателефонували із СТБ. На перший кастинг, що проходив у Вінниці, запізнились. Ще раз подали заявку й всією родиною поїхали до столиці, — розповіли бабуся та мама хлопчика. — Діток було до двох тисяч. Володя пройшов у сотню найкращих, згодом – у 50-ку. Для відбору у двадцятку кращих син готував картопляні палички. Всі продукти привезли з дому. Після презентації суддя Ектор Хіменес-Браво зазначив, що страва хоч і приготована із простих продуктів, але смачна. А Тетяна Литвинова розплакалася, тому що мій син нагадав їй сина, якого теж звуть Вова. Микола Тищенко, трохи подумавши, сказав своє «так». І хоч першого місця сину не вдалось отримати, він гідно представив себе.

Нині Володимиру Морозюку вже 16. Він навчається в одинадцятому класі, займається спортом, танцями, має багато друзів та вже певні плани на майбутнє.

– Після проекту син із іншими маленькими кулінарами їздили Україною та проводили майстер-класи, допомагали вирученими коштами нашим воїнам, — каже мама Наталія Іванівна. — Звісно, син за цей час морально подорослішав, але залишився доброю, працьовитою та відповідальною дитиною. Уже п’ять років прислужує у місцевій церкві. Має бажання вступити до медичного університету. Втім, кулінарію не залишив і якщо з медициною не вдасться, спробує вступити до «харчового». Я працюю в школі та веду танцювальний гурток, інколи приходжу додому пізно. Чоловік часто у відрядженнях, він моряк. Тож Вова допомагає у приготуванні їжі. А ще він любить випікати, днями порадував мене, брата та бабусю смачними тістечками. Нещодавно під час розмови син нагадав, що досі мріє відкрити маленьке родинне кафе у рідній Михайлівці. Як тільки заробить гроші — обов’язково це зробить. І ми впевнені, що так і буде.

Вікторія Снігур