По-перше, у шкірці апельсина міститься на 200% більше клітковини, ніж у самій м’якоті.

Саме тому вона є ефективною в боротьбі із запорами і розладами шлунка. По-друге, шкірка апельсина справді може позбавити вас декількох зайвих калорій. Щоб приготувати смачний напій «для схуднення», який пришвидшить метаболізм, вам необхідно запарити апельсинові шкірки в склянці окропу, щоб вийшло щось схоже на апельсиновий чай. Такий напій варто пити щодня натщесерце.

По-третє — маски для обличчя з апельсинової шкірки допоможуть вам виглядати свіжою, а ще на обличчі з часом розгладяться дрібні зморшки. Щоб приготувати маску, досить цедру перетерти в кашку і змішати її з жирними вершками. До речі, ця маска універсальна – вона чудово підійде не тільки для обличчя, але і для шиї, зони декольте.

По-четверте, запах цитрусових знімає стрес і сприяє позитиву. Тому можна розкласти апельсинову шкірку в кімнаті, щоб вона поглинула неприємні запахи, вела боротьбу з бактеріями. До речі, аромат апельсина не переносить домашня міль. Ефірна олія апельсина, яку вичавлюють зі шкірки, діє як заспокійливе на нервову систему, допомагає боротися з порушенням сну, сумними думками і нав’язливими страхами.