Тільки згодом стала відома причина його приїзду — трагічна загибель доньки Олени. За неперевіреною інформацією, вона покінчила життя самогубством, викинувшись з вікна. Її тіло привіз невтішний батько до Вінниці, щоб поховати поряд з дідусем та бабусею, на Центральному кладовищі.

Кашпіровського і досі пам’ятають люди старшого віку, котрі на власні очі бачили зірковий час вінницького лікаря-психотерапевта у буремних дев’яностих. Він народився на Хмельниччині, у Меджибізькому районі, але після закінчення Вінницького медуніверситету 25 років працював у Вінницькій психіатричній лікарні ім. Ющенка, а згодом — у залізничній лікарні. У 1987 — лікарем-психотерапевтом збірної СРСР з важкої атлетики. Він — кандидат медичних наук та майстер спорту СРСР з важкої атлетики.

Слава прийшла до нього у 1989 році після того, як він провів кілька сеансів гіпнозу на радянському телебаченню і сенсаційні телемости, під час котрих робив анестезію кільком пацієнткам: Любові Грабовській при видаленні пухлини молочної залози, Лесі Юршовій та Ользі Ігнатовій під час операцій. Невдовзі його обирають депутатом Державної думи Російської Федерації від ЛДПР, і він навіть брав участь у звільненні заручників в Чечні (вів переговори з Шамілем Басаєвим у Будьоновську).

Вінницький період в житті Анатолія Кашпіровського займає особливе місце. Довгий час він жив на Вишеньці. Неподалік, на Келецькій, жила і його мати. Саме тут він видав заміж свою доньку Олену, вона вийшла за хлопця з Літинського району, і згодом вони виїхали до США. Але життя у молодих не склалося. Після народження донька Інги вони розлучилися.

Олена залишилася в Америці і працювала лікарем. Іван теж не повернувся до рідного села, переїхав до Канади. Анатолій Михайлович дуже пишається своєю онукою, триразовою чемпіонкою США з карате-до. Згодом за океан переїжджає і відомий лікар-психотерапевт і вже там довгий час лікує емігрантів від ожиріння, хропіння та енурезу… Його запам’ятали вінничани як людину з жорстким характером і нестандартним мисленням.

Так би й забули, коли б він щоразу не дивував своїх шанувальників. У свої 75 років він офіційно оформив вже друге розлучення, проживши у шлюбі з утричі молодшою чешкою Іриною 22 роки. Зі своєю першою дружиною Валентиною, котра народила йому сина і доньку, розлучився ще на піку своєї популярності.

Кашпіровський, коментуючи розлучення, сказав: «Розлучаються люди з різних причин. І якщо так сталося, то звинувачувати треба тільки себе. Я тримаю своє особисте життя у таємниці і не виставляю напоказ. Мої обидві дружини — красуні. Дуже їх поважаю. Я над ними «парасольку тримаю» — завжди буду їх оберігати і захищати».

За словами адвоката Кашпіровського Сергія Жоріна, лікар-психотерапевт у свої 78 років перебуває у чудовій фізичній формі. Він займається фізкультурою і присідає по 1200 разів на день. Це у той час, коли чимало його колег вже відійшли у вічність. Згорів на роботі і його послідовник Ринат Добросєрдов, котрий довгий час працював на його посаді у лікарні ім. Ющенка.

Але тепер офіційний сайт Анатолія Кашпіровського рясніє співчуттями. Сотні людей висловлюють розуміння того болю, коли доводиться батькам ховати своїх дітей.