Найкраща газета України видається у Вінниці. Це – «33-й канал»
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Найкраща газета України видається у Вінниці. Це – «33-й канал»

Ми вже повідомляли про цю приємну подію і почесне звання від Національної спілки журналістів. Це наш спільний здобуток, шановні читачі.

 

Тому що ви без всякого примусу обрали те видання, яке подає об’єктивну інформацію, віддали перевагу свободі слова. Отже ми з вами рухаємось в одному напрямку: хочемо бачити нашу країну справедливою до кожного громадянина, демократичною і цивілізованою, щоб закон був один для всіх.

 

На жаль, декого не влаштовує такий порядок речей. Очевидно, це і призводить до чергових конфліктів між незалежними журналістами та представниками влади. Але влада в Україні належить народу. Владу він тимчасово делегує депутатам, президенту та чиновникам. І якщо ці слуги народу продовжують обманювати та обкрадати громаду, то громада мусить про це знати і робити висновки. А щоб виборці знали про всі ці махінації — для цього й існує «33-й канал».

 

За 25 років існування газета жодного разу не зрадила свого читача. Політика видання була визначена однозначною: ми захищаємо інтереси народу. Щиро дякую всім працівникам нашого колективу, журналістам, з якими ми в різний час працювали, тим порядним держслужбовцям та правоохоронцям, котрі знають, що таке честь, та спільно з журналістами захищають закон.

 

Можливо, не все нам вдалося зробити в такій залізобетонно непробивній системі кругової поруки між чиновниками та правоохоронцями. Як головний редактор хочу вибачитись перед тими читачами, яким газета на сьогодні ще не змогла допомогти. Але ми не опускаємо рук, «довбали і довбатимемо сю скалу» щодня, бо ми також живемо в цій країні, маємо дітей та онуків і хочемо для них цивілізованого життя на своїй Батьківщині, а не принизливих поневірянь по світах за копійкою.

 

Разом з вами, шановні вінничани, ми таки багато що змінили в цій країні та області і зробимо ще більше, а інакше просто не може бути, якщо ми рухаємось до справедливої та демократичної Європи. Якщо твій сільський чи міський голова краде – не мовчи, пиши в газету. Не пропускай повз увагу жодного випадку хамства та хабарництва, безвідповідальності, зловживань владою. Тільки публічний осуд зможе поставити хапугу на місце, тільки спільне прагнення жити по-людськи згуртує нас як націю і допоможе встановити в державі справедливий порядок.

 

За час свого існування наша газета не раз опинялася в складному становищі, бо заважала можновладцям безпардонно дурити людей. Зараз їм вже важче це робити, громадянське суспільство у нас формується, народ прозрів, прагне контролю за владою – це те, заради чого ми пережили всі ті негаразди та судилища. А тим, до кого не дійшло, що не все у цій країні купується і продається, і тим, хто таємно намагається робити якісь інформаційні маніпуляції, варто згадати біблейську істину: «Все таємне рано чи пізно стає явним». І незалежно від того, хто хоче обдурити громаду – нардепи чи непорядні журналісти.

 

Найкраща в Україні регіональна газета «33-й канал» — це не одне чи п’ять імен і персоналій, вона народна газета, належить громаді, заради інтересів якої щосереди несе людям правдиву інформацію.

 

З повагою до читачів — Анатолій Жучинський, головний редактор, співзасновник газети «33-й канал», Заслужений журналіст України  

Анатолій Жучинський

Залишити коментар:
Нет комментариев