Овва! «Звезды уже возвращаются!»
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Овва! «Звезды уже возвращаются!»

Я в доповнення, до роздумів. Бо зранку їх опублікувала, а увечері сюрприз - наша Ганя вернулась "со слезами на глазах"... Тільки чому?! Бо ж не важко здогадатись, що думає й планує жіночка, яка купила квартиру в Москві для життя...

 

Десь кілька місяців тому російські ЗМІ масово опублікували новину - за опитуваннями росіян наша Ані їм надоїла. «Переситились!» «Дістала!» Яких лише коментарів там не було! І одразу - різке посування в рейтингах. Є ж другі плебеї з хохляндії (можете не сумніватись, маси саме так їх сприймають) - ще їх побалуємо дурнуватими статуетками... Валом - і старі й малі, як кажуть... Бачили всі - прямо завмирали з ними в екстазі... І ось явленіє українському народу – сюрпрайз: заспівала «ненаглядная»...

 

Я не зла, повірте, просто принципова. Бо власними очима через професію й життеву позицію, як і мільйони із вас, пропустила через душу історію кожного загиблого, скаліченого героя, який пішов захищати нашу батьківшину, нас, бачила очі їхніх молоденьких вдів і діток маленьких.
І їх вбили за тебе, мене, нас, нашу країну ті, для кого ці всі мудачки "розлівались соловйом"... Коли тут хоронили кращих синів і доньок України - ви, дєвочки і пальчики, ходили там по балах і прийомах і заглядали в очі катам українського народу - БО, яка БЛАГОДАТЬ, помітив сам ПУ…  і решта свори.

 

Нехай принципові американці, європейці, їхні зірки ігнорують, а ми заповнимо «освободівшієся места»... Бо ж котуємось, бабки будуть... Ну як можна співати в країні, де поряд Лефортово з українським журналістом, як можна гастролювати країною, в якій у таборах твій земляк-режисер, сотні інших політв’язнів?! Може, неграмотні, то просвітімо - анексія іншої країни (читай Криму), то міжнародний злочин, захоплення Донбасу - сепаратизм, також не менш страшний злочин, посягання на життя українських воїнів, патріотів, просто громадян, утримання в заложниках, тероризм - найстрашніший злочин міжнародного права... І що - ось це ви прийняли, не стало в горлі? ХАРАШО ПЕЛОСЬ?!

 

Невже не розуміли, що ця долбана статуетка не символ успіху, а зради!!! Мистецтво - це не безпринципний конкурс з видавання вишуканих звуків, фраз, акордів - це моральна колиска нації,  а метри культури - ЦЕ ЛИЦАРІ МОРАЛЬНОСТІ, СПРАВЕЛИВОСТІ І ПАТРІОТИЗМУ..

 

А тепер погляньте і подумайте: де ви в цьому ряду і де ваше місце, вже не наші, принаймні, не мої «звезды»...

 

А Гані треба просто прочитати байку Крилова про «попригунью стрекозу»... Я бачила море сліз, вилитих на могилах наших героїв, і тому ці сльози артистки  сприймаю як крокодилячі... Дівчинка, яка в чотирнадцять років, живучи в хаті продюсера і смакуючи обідами та гостинністю його дружини, влізла там же до нього в ліжко - може все.... Вибачте, два роки мовчала, дивлячись на це все моральне уродство, більше не змогла... І така моя думка не лише про зірок, усіх «хитро сдєланих», хто за спиною українського народу, кинутого так підступно й підло в цю долбану війну, крутить будь-які гешефти з агресором.

 

 

Тетяна Редько

Залишити коментар:
Нет комментариев