Півтонни золота – і лише у одного соратника… Вистачило б на обручку кожному українцю
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Півтонни золота – і лише у одного соратника… Вистачило б на обручку кожному українцю

Півтонни золота у швейцарському банку лише в одного із соратників Януковича знайшли у швейцарському банку, повідомив нам чергову порцію шоку Генеральний прокурор Ю. Луценко.

 

Вдумайтесь, лише в одного чоловічини з України, яка сьогодні за економічними показниками на 137 місці за рівнем життя – отож із 138 країн найбідніша – поступається лише Венесуелі, де після диктатури – холод і голод… А у нас – захмарні ціни і тарифи, не названа війною війна!

 

Звідки у нього така манна з неба? – вигукне чи не кожна протестуюча клітинка у думаючої людини. Тільки вдумайтесь – це 500 кілограмів – не картоплі, а золота у злитках. Грам коштує сьогодні в банках 1260 грн. Це якщо ще розбавити міддю, як це роблять у виробництві, можна виготовити обручалки чи не кожному українцю… І лише в одному кілограмі їх тисяча, цих грамів! А таких кілограмів 500. Далі математику залишу вам, шановні читачі. Я ж хочу підкреслити лише один факт: якщо це золото хочуть конфіскувати – значить, воно незаконне… Отже і незаконно ввезене туди – у Швейцарію. Так, через наші славні кордони і прикордонників, митників, есбеушників, кого там іще… Значить, і відмивалось незаконно на очах не менш славетних прокуратур, міліцій, податкових. І що їм за це? Зрозуміло, що рядових підлеглих там як щемили, так і щемлять, не даючи працювати за законами… А міністри, голови, генеральні і керівники прокуратур і МВС, генерали, де були вони? Тим більше, що статистика засвідчує: в наших силових структурах найбільше їх, і ми – лідер в Європі за кількістю генералів. І що їм за це? Лампаси, зірки, ад’ютанти, дачі державні, пожиттєве утримання! А які пенсії!

 

Логічно неважко співставити – якщо в одного із оточення колишнього Президента стільки, то скільки вивіз Янукович, його син, міністри, губернатори, хто там іще – а їх цілі батальйони. Невже ще можна піддавати сумніву, що КамАЗи з налом доларів, вагони перетнули разом із ними кордони нашої держави. Так, ті самі, де вам, рядовим українцям, заглядали у кожну шпарку, «шманали» часом всі сумки… Як вони могли виїхати безперешкодно з цими тоннами золота? Як?!

 

Ці запитання ятрять душу кожного українця, і він знає, що в будь-якій цивілізованій державі за це має відповісти кожен, через кого таке сталось. І що, відповіли? Може, ви ще сумніваєтесь, що названа цифра – за куплене «вікно» на кордоні лише Януковичем у 33 млрд доларів комусь із цих лампасних і вище, аж до самого верху, це правда? І вони з ними тут сьогодні поміж нас безкарно розкошують – вже після Майдану і 10000 смертей на Донбасі.

 

Для неусвідомлених поясню: куплене «вікно» – це коли годину, дві, а то й добу на кордоні всі перевіряючі структури сліпі і німі до певної людини чи підприємства: вези, що хочеш… бо дана команда «не чіпати».

 

Не так давно на Вінниччині говорили про таке куплене «вікно» у Одеському порту та Вінницькому аеропорту для одного дуже впливового і ділового мера, який мав кур’єра і той щотижня вивозив через «вікно» портфелі «налу» в Ізраїль, бригади будівельників для будівництва вілл для себе, родичів… Тепер, кажуть, більша частина одного єврейського міста вже його – цілі квартали бізнес-імперії. А тут залишилась переважна більшість обкрадених земляків – голі-босі… але у вінку.

 

Ви хоча б уявляєте масштаби пограбування багатостраждальної Батьківщини із такими поки що навіть поодинокими викритими фактами?! І те, що допустили ті наші «дорогі» лампасні генерали і генеральні, які такси давались за ці «вікна» і «двері»? І що – зараз всі кричать за пенсійну реформу і соціальну справедливість! А хоча б хтось заїкнувся, що у них у країні – найбільші пенсії. У генеральних прокурорів, здається, 120 тисяч, у директорів Нацбанку, через які грабувалась країна, взагалі 140 чи 150. Яка різниця, коли відлік йде вже за сто тисяч?! Вдумайтесь – тисяч в місяць.

 

Цікавлюсь у нашому Пенсійному фонді – в кого найвища пенсія? Відповідають: у пенсіонерів генералів та прокурорів. Називають найвищу – 46 000 в місяць! І це не в когось із космосу, а нашого вінницького земляка, до пенсії – керівника прокуратури. То не виникає у кожного пенсіонера, який чесно працював на цю державу, вчителя, лікаря, держслужбовця із пенсією у півтори тисячі грн. і ще меншою, а таких – 80 відсотків — взяти і розірвати цих викормишів, які все дали розікрасти, взяли відкати і тепер – титульні, чи як там, пенсіонери?! Гарна соціальна справедливість, правда ж?!! Аж зашкалює!

 

Країна бідна – вторять мільйонам рядових пенсіонерів уже 25 років. Та, виявляється, не для тих, «у кого рука руку миє»! Це страшна і кричуща несправедливість і свідчення того, що наша країна – зовсім не бідна, просто нахабно розграбована корупційним спрутом. І той спрут діє до сьогодні. І найбільша проблема цієї держави якраз в неефективності корумпованої влади зібрати податки із ось таких хлопців та дівчат з тоннами золота в швейцарських й інших банках та домашніх заначках. Цього не можуть зробити корумповані силові структури, де генералів та полковників, міністрів та замів ставлять досі не для того, щоб знайти і відібрати у них незаконні статки, а щоб далі їх кришували і купували «вікна»… Тому й досі йдуть на великі пенсії із повним і елітним пансіоном «лампасні»…

 

А Україна падає в прірву бідності - де влада за ефективністю на 133 місці, зате за рівнем корупції ми в десятці лідерів, бо, за статистикою, 60 відсотків бюджету держави – це тіньові, розкрадені кошти. А ще в Україні банківська система визнана найнеефективнішою у світі. Бо в три рази падіння долара не сталось навіть у Сирії, де йде повномасштабна війна! Але якщо це так войовниче робиться – значить, це кому-небудь дуже потрібно! Але чи тобі, мій багатостраждальний народе?! То, може, настав час запитати цих золотих хлопчиків і дам – і не вибірково, а усіх?! Суворо і за законом.

 

До речі, все геніальне просте. Знаєте про Гонконзький варіант? Це коли в країні прийняли лише один закон, за яким обнулили всі статки та нерухомість кожної людини в державі.. І кожен за 6 місяців мав довести законність їх придбання. Довів – бери й живи та примножуй чесно далі. Не довів – через 6 місяців всі активи і пасиви, будинки, квартири, літаки і пароплави стали конфіскованими на користь держави. Після розпродажу всього цього награбованого країна стала миттєво в два рази багатшою. От якби нам такий закон! Але для цього потрібна воля, а не її імітація!...

 

 

Тетяна Редько

Залишити коментар:
Нет комментариев