Чого боїться голова Олійник? Про сесію,що так і не зібралась у Вінниці... Про кров на східцях облради, блокаду транспорту та привіт президенту від земляків...
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Чого боїться голова Олійник? Про сесію,що так і не зібралась у Вінниці... Про кров на східцях облради, блокаду транспорту та привіт президенту від земляків...

Тупикова ситуація із скликанням позачергової сесії у Вінниці, яку оголосив і не може зібрати Анатолій Олійник, показала всю його слабкість, безавторитетність та стиль маріонетки... Та вказала на один можливий вихід для нього - тиха пенсія в рідному Томашполі.


Бо такої ганьби облрада після Майдану ще не знала... Адже як таке може бути, що за цілий день пан голова не може знайти по області необхідних для кворуму 14 депутатів. Той, кажуть хворий. той вже сіє, той по Європах, а той ліг під капельницю з самого ранку. 

 

І якщо навіть в Києві конфігурація політики Президента різко змінилась щодо Блокади Донбасу і товарних стосунків із окупантами, то у нас з цього не вміють, не хочуть чи не можуть, навіть "одобрямс" швидко організувати? Хіба це стиль "голови колгоспу"? 

 

Бо як можна пояснити сьогоднішній відкритий саботаж трьома фракція облради, в тому числі й президентської БПП блокадної сесії? 

 

Чи їм дали команду не йти, ганьбитись перед всією Вінниччиною, провокувати перекриття Соборної, шини, вогнища і море справжньої крові на східцях облради... Це і є вся наша політика? Європейська, демократична, поміркована і під час війни? 

 

Ви мені вибачте, але якщо хтось забрехався, загрався у схеми, договірнячки,бартер на совісті та торгівлю голосами, то на хрена нам такі депутати, пан голова і 2 вуха та вся ця зрадна рада??? 

 

І з якими "фейсами" ці саботажники може прийдуть і 100% вигребуть від Майдану, волонтерів та АТовців 24-го березня, коли збираються просунути "тітушковоза" Кривешка в заступники Олійника... Чи кворуму та їх совісті треба вистоятись,набратись сил і рвати все на своєму шляху в безодню. 

 

Вибачте за емоції, але хотілось писати матом... 

 

Далі буде...

Роман Ковальський

Залишити коментар:
Нет комментариев