Яке прекрасне слово тиша!!! Звернення до всіх українців, які дружать з головою
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Яке прекрасне слово тиша!!! Звернення до всіх українців, які дружать з головою

Напевно, це зрозумів кожен із нас після найстрашнішої ночі для Вінниччини, Калинівки, Вінниці, Стрижавки, Павлівки, Сальника і інших міст, та сіл, хто чув страшні вибухи та бачив зарево від вибухів і страшні димові гриби, що заполоняли небо і нагадували побачені на картинках ядерних вибухів, які вчили по ГО.

 

Хто в чому був, кидався рятуватись евакуацією чи ліз в підвали. Спасибі всім, хто нас рятував, наганяй тим, хто допустив цей страшний двогодинний ступор невідомості, а значить паніки, якої також ще не знала Вінниччина. З цього треба зробити висновки раз і назавжди.

 

Дякую всім своїм колегам, хто з перших годин був на місті катастрофи і посилав всім не лише правдиві репортажі як журналіст, але й рятував людей як волонтер. Ми, як і багато хто, не спали в цю страшну ніч і працювали. Несли вам правду.

 

Тепер хочу донести її до всіх керівників міста, області, країни. Вона проста - хватить шукати мнимих ворогів у правдивих журналістах, громадських діячах, вішаючи їм несусвітні ярлики і "пришиваючи руку Москви". Як бачите - вона нереально близько і так - підла, підступна і жорстока.

 

І останні теракти, диверсії на складах боєприпасів та знищення наших кращих генералів та офіцерів, - свідчення того, що вони мають і великий досвід такого терору і холоднокровних виконавців, а ще величезну агентуру завербованих кротів чи зрадників "за гроші" ВСЮДИ... В них всього цього на жаль більше.

 

А у нас єдина перевага - В ЄДНАННІ! НАС УСІХ - ПРАВИХ І ЛІВИХ, ВЛАДИ І НАРОДУ... інакше ВСЕ!!! Може, в того снаряда, що не приведи Господи долетів би до нас - були б очі - на який будинок падати - мера, губернатора, ваш чи мій?

 

ДАВАЙТЕ ВСІ ЯК ОДИН ЗАСВОЇМО ЦЕЙ УРОК, І Боже допоможи повернутись до мирного неба і його такої п’янкої і манливої ТИШІ!!!

 

Далі - слідкуйте за новинами "33-го" на нашій сторінці у фейсбуці та на сайті.

Тетяна Редько

Залишити коментар:
Нет комментариев