Шкода, що помер Алан Чумак. До «телепузиків» скоро приєднаються «телемєдіки»
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Шкода, що помер Алан Чумак. До «телепузиків» скоро приєднаються «телемєдіки»

Анатолію Кашпіровському можна вже остаточно повертатись в Україну. Нарешті телемедицина у нас стала офіційною. Президент підписав відповідний закон. Щоправда, стосуватиметься це лише села.

 

Шановне товариство ще пам’ятає початок піар-кампанії по медреформі, коли влада обіцяла хороші дороги до госпітальних округів та доставку хворих вертольотами. Але з дорогами не вийшло, стали ще гірші, а до багатьох сіл їх тепер взагалі немає. Про вертольоти не будемо смішити один одного, бо, як Остап Бендер, договоримось до НЬЮ-ВАСЮКІВ чи ще крутіших ознак «життя по-новому».

 

Зрозуміло, що такого лікування, як у «Феофанії», кожній простій українській бабі та дідові не положено. Бо вони бідні. Це тільки нар­депи та віп-чиновники на наші податки можуть там лікуватись. А старим, хворим від тяжкої роботи та нікчемного жебрацького (пенсійного) раціону краще нікому не морочити голову. Грошей на якісь складні операції у них все одно немає. Ну, і щоб не напрягали й так дефіцитний Пенсійний фонд… Нехай «лікуються по телевізору»?

 

Очевидно, повертається епоха великих зцілителів з мазями, кремами та пластиковими півторашками зарядженої біля екрана води. Тому що зараз навіть у великих укомплектованих стаціонарних обласних та районних лікарнях діагнози пацієнтам вгадують через два рази на третій. А тепер уявіть собі, як воно буде на відстані, по тєлєку, коли у людини онко або інсульт чи навіть елементарне запалення легенів.

 

Українському селу пощастило на «особливу увагу» від влади. І пенсії йому найменші дали, і добавки до цих пенсій ще менші. І депресивними зробили при найродючіших чорноземах в Європі: без шкіл, ФАПів та дитсадків з розкраденими засобами виробництва, розбитими дорогами і нікчемною орендною платою за земельку, на якій робляться мільярди. І мало вже кого хвилює, що зникають з мапи щороку села. А можливо, це навмисно робиться через всі ці схеми-реформи?

 

Немає людини — немає проблеми, казав відомий історичний персонаж. Немає села – більші поля для потужних інвесторських «джондірів». При дефіциті їжі у світі хлібчик буде ставати золотим і ще більше збагачуватиме олігархів, котрі майже впритул підійшли до приватизації українських родючих земель. Для чого їм люди? Вже у багатьох віддалених селах області якісь невідомі скуповують по тисячі-півтори безхозні хати з городами.

 

А тим часом до «телепузиків» та набридлих уже всім нещирих «телемордиків» додадуться в ефірах ще й такі ж самі «телемєдіки». І настане всім величезне полегшення, бо, нарешті, всіх вилікують дуже простим і ефективним, лише у нас запатентованим методом – локшинонавішувальним. Розкатуй, народ, губу і підставляй вуха.

 

 

 

Анатолій Жучинський

Залишити коментар:
Нет комментариев