Все – або гонтареви і вовки, «любі друзі».., або народ України - влада вже сьогодні має зробити вибір, бо завтра буде пізно
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Все – або гонтареви і вовки, «любі друзі».., або народ України - влада вже сьогодні має зробити вибір, бо завтра буде пізно

Питання на засипку: скажіть, чому ми, потомки трипільців – засновників культурної цивілізації на землі та Київської Русі – найбільшої країни за територією та другої за впливом після Візантії, сьогодні входимо в десятку найбідніших країн світу? В ряду з Сомалі та Гондурасу!!!

 

І це після того, як ми вже мали статус країни – другої у Європі по машинобудуванню. І у Вінниці були фабрики і заводи-гіганти — «Маяк», агрегатний, радіоламповий, «Термінал», «Аналог», шарико-підшипниковий, «Хімпром» і ще десятки, які годували Україну. Чому всі країни все примножують, а у нас з кожним роком все гірше і гірше – невиносимо гірше!

 

Чому всі люди радіють зимі, а у наших душах «жутіки» від платіжок, які збільшуються й збільшуються?! Скажіть, а що це за справедливість така, що олігархи із офшорів так і не вивели свої капітали в Україну, відкрили для себе ринки в Європу, а народ вимушений нести економічний тягар позичених у МВФ грошей лише через те, що влада неспроможна зібрати справедливо і принципово податки. І не збере, бо ж вона сама олігархічна і тому не підніме руку на свій же пиріг!

 

«Все – це вже край», — кажуть українці, коли несила терпіти. Така несила викликала в мені бунт, коли дізналась, як і ви, про ще й абонентну плату за постачання газу і що російський олігарх уже у біглого Януковича і його соратників десь тепер днями перекупив родовища газу в нашій рідній Україні і тепер з країни-агресора буде продавати нам газ по «заманливих» тарифах!

 

У Вінниці електрику нам спокійненько так, без жодних санкцій, продає російський олігарх Григоришин, в Ладижині — соратник Януковича Ахметов. Переговори по війні і миру в Мінську веде Кучма, який довів країну до ручки, кинувши її в обійми Росії піля скандалу з «Кольчугами» і його ігнору у світі. В Раді досі засідає Литвин, який, будучи головою ВР, здав Україну Росії ще тоді, коли продовжили базування в Криму Чорноморського флоту і дозволили вводити туди потужний контингент російських військових. Користуються почестями генерали, в т.ч. і його брат, хто спокійненько пропустив через кордон Януковича і всю його рать; кажуть, ця дорога життя коштувала лише біглому Президенту 36 млрд, а нам — звернення його до Держдуми про введення російських військ в Україну, тобто війни.

 

І це при тому, що ст.14 та 15 Конституції до сьогодні чітко гарантують нам, що надра та корисні копалини в державі Україні належать її народу!!!

 

Що всіх злочинців чекає справедливе правосуддя. Що влада і народ у країні партнери, що основна функція влади у державі – забезпечення справедливості і обороноздатності країни та недоторканність її кордонів. Що основним джерелом влади в країні є народ – а влада, вибрана ним, слуги! Що ці люди клялись на крові Майдану бути чесними і патріотичними! Ви це реально бачите?!

 

Яка може бути довіра і віра, коли олігархи примножують капітали, а діти простих українців гинуть на передовій АТО, яке через незрозумілі ігри ми навіть війною назвати не можемо.

 

І ось тепер – остання крапля – ще ми маємо облгазам, внаглу забраним із державної власності і непрозоро приватизованим – платити за «газову трубу».

 

Чого??? Газу, якого, за статистикою, на нашій землі видобувають вдосталь, щоб українці мали право користуватись ним за ціною 82 долари!!! До цього був корумпований по вуха «Роттердам», щоб ще більше підігріти мільярди енергомагнатів, у той час, як через перевиробництво електроенергії зупинились лише на Запорізькій атомній 2 енергоблоки… Чому? Дешева і з державного ресурсу електрика нам уже не потрібна?!

 

Я вже вкотре доводжу і попередній, і теперішній владі: число тиші – коли різниця між багатими та бідними не перевищує відрізок у сім разів – придумали у Європі не з доброї волі. Такі ж олігархи і їхні уряди зрозуміли – краще поділитись із народом тим, що мають, аніж прийдуть і заберуть усе.

 

Невже наша влада думає, що шлях у історії у неї особливий і вона буде диктувати закони природі, а не та їй?!

 

Дарма! Між іншим, нагадаю, що різниця між багатими та бідними в Україні не у сім разів – а у 62. В Януковича, коли виникла Революція гідності, було 27…

 

Владо, ти думаєш, в яку прірву ти кидаєш нас, наших дітей? І якщо на наших вам наплювати – то подумайте за себе та своїх дітей, бо мати бізнес у доведеній до страшного зубожіння країні – це як на болоті будувати замки…

 

Перед страшним терором у Російській імперії і Німеччині також були майже мирні революції… Такі, як відбулась у нас… А далі – страшне винищення червоних білими і навпаки!!! Ви цього чекаєте?!

 

Ми виконуємо умови МВФ – страшні і безжальні, скажу я вам… Бо це безвихідь – кажуть нам. Але скажіть, що думати тверезомислячій людині, яка дізнається, що в Україні почала діяти незалежна американська антикорупційна комісія, яка вивчає масштаби викрадення із грошей МВФ, наданих Україні коштів, які йшли на реструктуризацію банків, а потім відмивались в офшори… Ось що чинили наші рідні банкіри із такими «нестерпно дорогими» обличчями.

 

Знову гонтареви і знову вовки, знову насірови і знову кононенки, насалики, хто там іще, що мають мільйони, заявляють про себе як успішні бізнес-магнати… Красуються годинниками за 500000 у.о., ручками за 20000, автогаремами і віллами, як у князів.… То скажіть нам, чого вони поперлись у ту владу за порівняно копійчані зарплати?! Який інтерес пересісти із крісел, що дають мільйони, на крісла бідних держслужбовців, навіть міністрів? Відповідь очевидна: щоб красти, лобіювати і просувати свій бізнес та знищувати конкурентів, а інтереси держави – це так, хобі!!!

 

Я помиляюсь? Ну, тоді виставте їхні прізвища на опитування, і я вам гарантую, що вони не наберуть і процента довіри.

 

Досить цього цинізму, цих кумів, братів та любих друзів, якщо у вас є ще клепка – зніміть цивілізованим способом вершину цієї цинічної піраміди, яка демонструє вовчий капіталізм із обдирання власного народу до останньої свитини… бо це вже було.

 

Янукович зазнав краху, коли вирішив із влади у країні склепати повністю підконтрольну Сім’ї банду казнокрадів. Тепер провідні експерти світу констатують – в Україні досягла піку влада олігархів із своїми родичами, кумами, друзями та васалами. Це не менш небезпечний симптом.

 

Владо, почуй свій народ. Бо, може, це останній мирний тон! Я, майданівка, що побачила всю цю біду вбивств та страждань на власні очі, найбільше не хочу революцій. Бо вони для країни – це шлях біди… То чому ж сама влада, недолугі чиновники і жлобисті олігархічні клани Україну та її народ ну буквально змушують йти цим шляхом?!

Тетяна Редько, заслужений журналіст України

Тетяна Редько

Залишити коментар:
Нет комментариев