У порівнянні до 1 лютого 2018 р. вона збільшилась на 0,2 млн. грн. На економічно активних підприємствах заборгованість склала 2,4 млн. грн, на підприємствах-банкрутах – 11,4 млн.грн, на економічно неактивних підприємствах – 1,9 млн.грн, – повідомляє головне управління статистики у Вінницькій області.

Три чверті (75,0%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (12,5%), будівництва (4,9%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 березня 2018 року становила 2,4 млн.грн, яка у порівнянні до попереднього періоду (до 1 лютого 2018 р.) збільшилась на 0,4 млн. грн.

Своєчасно не розрахувались з працюючими 8 економічно активних підприємств. Про заборгованість з виплати заробітної плати повідомили 20 підприємств-банкрутів області, сума їх боргу на 1 березня 2018 року становила 11,4 млн. грн.

Є й позитив. На 1 березня 2018 року відсутня заборгованість перед працівниками з виплати заробітної плати у 17 районах області – Бершадському, Гайсинському, Іллінецькому, Козятинському, Липовецькому, Літинському, Мурованокуриловецькому, Немирівському, Оратівському, Піщанському, Погребищенському, Тиврівському, Томашпільському, Хмільницькому, Чернівецькому, Шаргородському, Ямпільському та у містах Козятині і Хмільнику.