Конкурс днями відбувся в ОАЕ. Нашій землячці вдалось стати кращою у вправах із булавами та обручем. Дівчинка займається спортом у вінницькому у клубі “Еліт-Спартак”.

– Всього у змаганнях брали участь 18 країн. Виступали на одному килимі з юними гімнастками і спортсменки олімпійського складу, – розповідає тато дівчинки Олег Журбенко. – Вела тренування та майстер-класи відома дворазова чемпіонка Олімпійських ігор Євгенія Канаєва. Додам, що всі наші вінницькі дівчата достойно виступили і посіли в більшості призові місця. Повернулись ми з сімома медалями, і я вважаю це великим досягненням. Велика подяка вінницьким тренерам Ользі Оксамитній та Дар’ї Чернякевич за прекрасну підготовку. Наступного року поїдемо за першим місцем.

Додамо, що, окрім професійних занять художньою гімнастикою, Дарина Журбенко ще й титулована красуня. В 2015 році вона отримала титул «Міні-міс світу» на міжнародному дитячому конкурсі краси в Туреччині. На шляху до почесного титулу дівчинка підкорила вінницький і київський подіуми, отримавши звання «Міні-міс Вінниця» та «Міні-міс Україна». Всього за плечима Даші десятки конкурсів краси і безліч різних нагород. Запорукою свого успіху Даша вважає посмішку, впевненість на сцені.