Мотивували тим, що нещодавно до міської ради було подане звернення від депутатів фракції “Батьківщина” “Про компроміси громади міста Вінниці стосовно пам’ятників на майдані Небесної сотні”.

Відповідно до закону про статус депутатів місцевих рад це звернення опрацьовується виконавчим органом і буде розглянуте у десятиденний строк, як того вимагає закон. А ще — у міській раді є певний порядок включення питання до порядку денного сесії, тому зараз немає підстав вносити це питання на розгляд депутатів. Сергій Моргунов зазначив, що при належному розгляді це питання може бути запропоноване для розгляду на наступній сесії.

Тим часом депутат Володимир Малінін оголосив про збір коштів на встановлення меморіалу Небесній сотні.

– Хотів би нагадати, що на попередній сесії ми з вами прийняли дуже важливе рішення і кожен з депутатів віддав свій голос за те, щоб у Вінниці на майдані Небесної сотні був встановлений пам’ятник героям. – сказав депутат – Це рішення було прийняте одноголосно. І сьогодні хочу повідомити про те, що благодійний фонд “Подільська громада”, який заслужив авторитет серед мешканців міста, розпочав збір коштів на благодійний рахунок для встановлення памятника-меморіалу героям Небесної сотні.

Так що крапку у суперечці навколо пам’ятників ставити рано.