Запросила на свою персональну виставку знана майстриня, художниця, яка працює незвичайними техніками, Тамара Федорівна Медяна.

Збіглися одразу декілька дат і ювілеїв — день народження, річниця творчої діяльності і 10-й показ здобутків.

Художниця винайшла оригінальний спосіб вишивки картин. Звичайною голкою вона «малює» живописні полотна. Коли дивишся на її роботи, то в них відчуваються глибина, зрима рельєфність і щось, що розумом не збагнути. Картини видаються чуттєвими і теплими. Не віриться, що це не фарби, а нитки виклались у прекрасні пейзажі. Тим більше, що творити таку красу, беручи в руки голку з ниткою — особливий, винятковий дар. Її стиль вишивки є абсолютно авторським.

А ще Тамара пише вірші, співзвучні її картинам.

Відвідувачам показали документальний фільм з розповіддю мисткині про свій творчий шлях, пошуки і експерименти з голкою та ниткою. Привітати свою хрещену прийшов соліст Вінницького музично-драматичного театру ім. М.Садовського Володимир Холкін. Він віртуозно виконав популярні класичні арії з опер, народні пісні, за що був нагороджений щирими оплесками.

На адресу ювілярки було сказано багато теплих слів від колег, друзів, шанувальників.

Картини Тамари Федорівни розійшлись приватними колекціями Вінниці, Києва, Львова, Литви, Німеччини, Ізраїлю, Америки, Чехії, Франції, Італії, Туреччини й інших країн і міст.

Людмила Львова