Сьогодні близько сотні мешканців “Європейського кварталу”, що на Старому місті, зібрались під стінами Вінницької міської ради, аби висловити своє невдоволення діям забудовника та байдужості чиновників.

-Будинки у нас були введені в експлуатацію посекційно. Приблизно кожні півроку була введена нова секція зі ста квартирами, тому відповідно створювались ОСББ.

Кілька років забудовник годував нас обіцянками зробити коло будинків благоустрій, але віз і нині там. Мовляв, коштів немає. Доводиться людям ходити вузенькою стежкою, бо навкруги пісок та глина. Дехто із людей вже навіть із цим змирився, аби хоча б заїхати у своє житло, адже тулитися в орендованих квартирах дістало. І таких теж можна зрозуміти, -каже голова ОСББ секції №7 Андрій Мазур. – Машиною до нас на вулицю Покришкіна взагалі важко заїхати, бо поряд великі ями та вибоїни. Люди вбивають свої машини, а це чималі витрати на ремонт! Світло людям рахують по 2,83 як юридичним особам. Ми не можемо оформити договір з міськими електромережами, тому багато порушень у проектно-кошторисній документації. А вчора нас повідомили, що вимикають воду на 10 днів в зв’язку із ремонтними роботами на трубі біля нас. Там є три прориви, які потрібно зробити. На це піде 7-9 днів, тому потрібно вимикати воду. Але забудовник попередньо мав нам зробити додатковий вхід води, щоб на такий випадок перекинути на другу гілку водопостачання. Зрозуміло, що він не зробив. Сьогодні ми прийшли до міської ради, бо не хочемо сидіти без води 10 днів, хочемо такої ж плитки між ногами як тут, освітлення, нормальної каналізації. Дехто звинувачує нас, що начебто купували житло і треба було уважно за всім дивитись. Але люди добрі, хіба ми компетентні у тому?Нам показали проект, який попередньо пройшов погодження у відповідних структур, ми його і прийняли….

До обурених людей вийшов заступник мера Сергій Матусяк. Дати чіткі відповіді на питання людей він не зміг, але пообіцяв дати можливість почути кожного у понеділок на 16-00. мають запросити туди і забудовника.

Тим часом вінничани додають: якщо до їхніх проблем не дослухаються, то перекриють дорогу.

Подробиці читайте у газеті.

Відео та фото Олексія Бойко