7-й «ВінВей» запускає Вінниця
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

7-й «ВінВей» запускає Вінниця

Вінницька транспортна компанія вже до кінця року планує випустити на міські трамвайні маршрути сьомий VinWay із позначкою «Зроблено у Вінниці».

 

Довжина цього біло-блакитного трамвая – 32 метри, має три секції, 5 дверей та низькополу вставку для людей на візках. Його вартість близько 10 мільйонів, чи в 3 рази менше за подібний львівський трамвай «Електрон».

 

– Згідно з планами ВТК, цього року передбачена реконструкція 4-х трамваїв. Також підприємство капітально відремонтувало три автобуси. Ми готові робити трамваї для інших міст України на замовлення, але невеликими партіями, — розповів під час оглядин новинки міський голова Сергій Моргунов. – Адже працівники нашої транспортної компанії фактично збирають їх вручну. Також попередньо ми домовились із мерією Цюріха, що в 2021 році отримаємо від них ще 70 швейцарських трамвайних вагонів. Вони не відрізняються від отриманої нами першої партії трамваїв.

 

Директор ВТК озвучив плани підприємства.

 

– На кожен маршрут нам потрібно хоча б по два низькополі  трамваї. Це мінімум 12, а сьогодні уже є сім і буде восьмий. Ми отримали патент на вагони Т4 і КТ4, який дає право їх модернізувати і робити з новим кузовом, — додав Михайло Луценко. 

 

Також стало відомо, що Вінниця і Цюріх домовилися, що в Європі будуть готувати спеціалістів для ВТК. Для цього працівників Вінницької транспортної компанії відправлять до Цюріха, а  консультанти із Швейцарії попрацюють у Вінниці.

 

 

Роман Ковальський

Залишити коментар:
Нет комментариев