Київський міст стане довгобудом?
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Київський міст стане довгобудом?

З 11 березня, чи вже 214 днів, Вінниця живе із перекритим навпіл Київським мостом. Адже транспортному «старичку» та «ветерану» вже 53 роки, і його стан фахівці давно оцінили як аварійний та місцями – критичний.

 

Гроші на капремонт, кажуть, шукали роками і тільки тепер через «вінницьких» у Кабміні знайшли. Попередній кошторис робіт набрався до 70 мільйонів, але після торгів на «Прозорро» зупинились на 56-ти… І вимушеному перекритті одного із трьох мостів Вінниці з березня до листопада! Але чи відкриють Київський «коридор» у кінці осені? Чи цей стратегічний об’єкт вже можна записати в число довгобудів та будівельних «проклять» по-вінницьки? Думки з цього приводу в місті кардинально різні: від «все по плану» до «дістали бл…ь»!

 

Станом на 11 жовтня чиновники міськради звітують, що реконструкція мосту триває згідно з графіком, із поправками на погоду та фінансування із Держбюджету. Нині йде підсилення залізобетонних арок, колон, ригелів, стійок, заміна найбільш пошкоджених балок проїжджої частини, проведення антикорозійних робіт, відновлення дорожнього полотна та сходів на підходах до мосту. Кажуть, що на об’єкті працює понад 70 робітників, переважна більшість робіт зараз здійснюється під самим мостом. Тому пасажирам тролейбусів та маршруток цих зрушень не видно і містом сіється паніка, що «фсьо пропало, підрядник — банкрут, гроші вкрали, міст не відкриють ніколи…»

 

– У листопаді, як і планувалось, ми відкриємо після ремонту дві смуги руху мостом у обидва боки для всіх авто. Світлофори знімемо і продовжимо ремонт лівого боку від центру, навіть взимку, — прокоментував хід подій на Київському мосту і під ним директор департаменту капбудівництва Ігор Кравець. – Я не можу сказати у відсотках наскільки виконаний ремонт, бо ми, перш за все, орієнтуємось на якість робіт. Ви ж розумієте, що це міст, а не лавочка… До листопада по неділях будемо повністю його перекривати, бо залитий бетон має вистоятись і застигати без вібрацій. Я вибачаюсь за незручності для всього міста, але інакше ми вчинити не могли – це вимоги будівельників.

 

– Ремонт подорожчав?

 

– Ні, кошторис залишився на рівні 56 мільйонів. Єдине, була затримка із фінансуванням із Києва, і Вінниця із свого бюджету внесла всю свою частину коштів. Також ви маєте розуміти, що багато деталей і стан мосту стали відомі, коли ми його «відкрили»… Це складні інженерні та будівельні роботи, яких у Вінниці давно ніхто не виконував. Бетонування відбувається з додаванням швейцарських домішок, які дають бетону швидше застигати. Ці матеріали мають європейську сертифікацію та використовуються за кордоном. В Україні ця технологія застосовується вперше. Тому треба нам разом трішки потерпіти, і за місяць із проїздом на Київську стане легше.

 

– Виходить, що повністю міст здадуть у 2018-му?

 

– Це не довгобуд – я вам гарантую! Але закінчимо його наступного року. Бо взимку при морозах підрядник зможе лише демонтувати на другій частині мосту металоконструкції та замовити на теплу пору року необхідну кількість матеріалів.

 

– А чому нині через міст їздить, хто хоче: від «швидких» до блях на польських номерах?

 

– ВМР не керує інспекцією, що взялась контролювати рух мостом під час ремонту. Коли тут стояли патрульні, то все було чесно і по закону – громадський + спецтранспорт, «швидкі» та поліція. Нині важко назвати рух контрольованим, і у листопаді ця анархія має закінчитись із відкриттям вільного руху двома смугами.

 

- Вам особисто не набридли ці «тягнучки» та суцільна лайка від вінничан?

 

– А коли ви свою квартиру ремонтуєте чи міняєте ванну — вам зручно, комфортно і все гладко без сварки? Я кажу вже у сотий раз – треба потерпіти, пережити незручності та отримати якісно відремонтований міст, а не обіцянки безпечної їзди аварійними конструкціями. Я абсолютно відвертий і відкритий для критики та зауважень, але «гнати в шию» будівельників ніхто не буде і не має на це права.

 

Водночас у Вінниці і вінничан дійсно є запитання до підрядників, які влітку вели свої роботи досить мляво, зважали на спеку і багато чого залишили на пізню осінь: невже їм нині приємно працювати під дощем та при 10 градусах тепла під мостом, що продувається всіма вітрами? Чи справа у грошах, яких завжди не вистачає на такі великі об’єкти? Чи частина робітників були зайняті на інших мостах в Україні, а тепер до кінця листопада вони будуть «штурмувати» Київський міст для відкриття 2-х смуг руху хоч на зиму?

 

 

Роман Ковальський

Залишити коментар:
Нет комментариев