Нардепу Чумаку «заборонили» у Вінниці прочитати лекції про корупцію
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Нардепу Чумаку «заборонили» у Вінниці прочитати лекції про корупцію

Із шокуючої новини про настрої в університетах обласного центру розпочав свою зустріч у Вінниці народний депутат Віктор Чумак від ГО «Хвиля».

 

Адже виявилось, що на відміну від гладеньких вінницьких доріг не все гладко у вишах Вінниці. Бо одразу три університети – державний Донецький імені Стуса, вінницький торгово-економічний та Вінницький навчально-науковий інститут економіки відмовили укладачу антикорупційних законів ВР у лекції для своїх студентів… Причому без пояснень!

 

– Знаєте, я сьогодні був неприємно вражений, бо одразу три університети майже одночасно відмовили мені в лекції. А фактично вони відмовили своїм студентам почути від парламентаря новини із «фронту» боротьби із корупцією, — зазначив народний депутат. – Це вже третє місто в Україні після Полтави і Одеси, де на мене діє «заборона». І якщо з цими містами все зрозуміло – в одному рулить губернатор, в іншому – Труханов, то хто міг дати таку команду по-вінницьки – мені не зрозуміло!

 

- А може боялись, що ви навчите студентів не платити хабарі?

 

- Можливо, але коли ще в цих навчальних закладах буде можливість мати просвітницьку лекцію від народного депутата. Чи знову щось незрозуміло почалось?

 

- Як ви оцінюєте вуличні акції під ВР?

 

- Нормально оцінюю, бо про Велику Політичну Акцію говорили давно, а вона в’язала визріла тепер. Плюс додали грузинські «дріжджі» в особі Саакашвілі… Нічого страшного в ній немає, бо Політична реформа справді назріла раніше за всі решта реформ. Але ніхто її робити не хоче, бо дуже вигідно партіям влади навіть на програних виборах у ВР запрошувати, купляти, залучати погрозами чи шантажем до себе необхідну більшість «мажоритарного болота».Цю схему придумали ще в 2012-му регіонали і згодом так само випробували в БПП… Тому думаю, що ця Рада і Президент можуть піти на що завгодно – скасування недоторканності та, навіть, Закон про імпічмент Президента, але не виборчу реформу.

 

- Чому ви проти зняття недоторканності?

 

- Я не проти… Але одночасно має бути сформульований Закон про імпічмент Президента для балансу в вищій владі. Адже завтра можуть легко підкинути 20 грамів наркоти Наєму, бо він афганець. Чи дитяче порно Чумаку, бо він лекції в університетах читає. Знаєте, має бути спрощена процедура зняття цієї недоторканності в разі кримінального злочину. Бо якщо це стане черговим важелем взяти депутатів у рабство і під контроль, то ви мені вибачте! Хто тоді щось зможе сказати проти у тій ВР?

 

- Смертна кара за корупцію це реально?

 

- Думаю, що ні… Не ми давали це життя, не нам його забирати. Але має бути невідворотність покарання та політична воля це запровадити. Бо у нас Генпрокурор на сьогодні займається немов Шарік із мультику «Простоквашино» «фотоохотою» - ловить, фотографує і відпускає!

 

А треба щоб реально сиділи по 10, 12, 15 років… І всі знали, що з патрульним, прокурором чи інспектором на дорозі домовитись не вийде!

 

- Закінчити війну на Донбасі можна лише силою?

 

- Як військовий я скажу,що можна війну закінчити дипломатичними шляхами без єдиного пострілу. Поки що це не вдалось, тому маємо задіяти всі можливості – дипломатію, санкції, антиросійську коаліцію, армію, волонтерів та створити нестерпні умови там, щоб вони вигнали геть окупантів.

 

-  Хто може скласти конкуренцію Порошенку на виборах в 2019-му?

 

- Я думаю, що нам треба ще за рік до виборів чесно назвати 4-5 кандидатур від народу,дати їм час попрацювати і перед виборами заміряти популярність. Хто матиме найбільший рівень довіри – вперед до перемоги!

 

- Ви бачите серед цих кандидатів?

 

- Не знаю… А ви бачите?

 

- Хто винен у вибухах в Калинівці?

 

- За свою кар’єру військового я бачив багато недбальства і, навіть, паління на таких об’єктах. Тому виключати нічого не можна. Але у нас триває неоголошена війна і засобів влаштувати пожежу та вибухи  у ворога достатньо. Тому у випадковість в день народження Президента я не вірю!

 

 

Роман Ковальський

Залишити коментар:
Нет комментариев