Під Вінницею «вкрали» дачний кооператив?
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Під Вінницею «вкрали» дачний кооператив?

Весна прийшла зі скандалом на дачні «Пензлики», чи офіційно – у садове товариство «Писарівський».

 

Адже раптом виявилось, що все майно, 5 підстанцій, мережі та документація на об'єднання 1800 дач «тишком-нишком» перейшла до однойменної громадської організації за спинами людей... Через ці майже кримінальні «рухи» на «Пензликах» зібрались збори, і нових «начальників» миттєво вирахували. Тепер із цим скандалом розбираються прокуратура та антикорупційні адвокати...

 

– Як так вийшло, що 87 осіб на папері вирішили за нас долю майна і всього товариства СДТ «Писарівський»? Адже ми створили його власними силами, коштами і за згодою кожного з 1800 членів, — запитували люди у одного з керівників нової громадської організації Володимира Новака. — Якщо нам потрібно було ухвалити новий статут чи створити нове товариство, то мали б зібратись загальні збори! А так все це схоже на «переворот» і спробу переписати «хату на кота»! Покажіть документи і прізвища тих, хто голосував за всіх... Чи будемо писати в прокуратуру!

 

Але перша серія протистояння прямо на дачах не дала жодних результатів, бо документів не було чи їх не хотіли показувати.

 

– До нас прийшли якісь люди і вимагали підписати з ними угоду як із новими керівниками товариства. Як не підпишеш — тобі відключать світло, яке вже пропонують за новими «накрученими» тарифами, — розповів один із дачників, ветеран АТО Андрій Гішпаль. — Але всі ці підстанції та мережі ми купили і змонтували за власні кошти. І тепер раптом виникла якась «ГО», що стала господарем нашого ж майна та диктує нам свої правила і тарифи. Скажу так — люди не погодяться на таке, бо нових керівників ніхто з нас не обирав. А чиї підписи стоять під так званими зборами – мають розібратись правоохоронці.

 

Коли верстався номер, стало відомо, що інціативна група дачників із СДТ «Писарівський» звернулась із відповідною заявою до прокуратури, Вінницької районної ради та адвоката. Чим закінчиться цей скандал на «Пензликах» – поки важко прогнозувати. Бо виявилось, що серед засновників нового товариства є колишні працівники правоохоронних органів.

Сергій Годун

Залишити коментар:
Нет комментариев