Скажену лисицю придбав житель Тернополя у вінничанки
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Скажену лисицю придбав житель Тернополя у вінничанки

Минулого тижня у Тернополі за медичною допомогою до лікарів звернувся місцевий чоловік. Його вкусила лисиця, яку він купив у 20-річної вінничанки Діани. Та, в свою чергу, придбала трьох лисенят через Інтернет.

 

Вже за кілька днів хазяїн помітив неадекватну агресивну поведінку лисеняти. А 25 травня тварина загинула, повідомили у прес-службі Держсанепідслужби. У тернопільській лабораторії підтвердили діагноз «сказ». Фахівці зв’язалися із колегами з Вінницького лабцентру Держсанепідслужби, які з’ясували, що зі згаданого виводку загинуло ще одне лисеня. Господиня закопала його на подвір’ї та не звернулась щодо цього випадку до ветеринарів. Дослідження останків тваринки також виявило збудник сказу. У садибі власниці були й інші тварини, проте вони мали щеплення. Третє лисеня досі живе, за ним спостерігають ветеринари.

 

Вінницька власниця активно демонструвала диких лисиць знайомим і дозволяла влаштовувати з ними фотосесії. Фахівці Вінницького лабораторного центру визначили 11 контактних осіб, які наразі отримують щеплення.

Валентина Лісова

Залишити коментар:

- Аноним

Это откуда у вас такая информация интересна? Мне кажется, или на кого-то могут за клевету в суд подать? Вы не думали об этом?

- Аноним

3-й лисёнок под наблюдением не находится,его ещё 30-го мая отобрали (хотя ваша статья датирована 8-м июня) угрожая правоохранительными органами и усыпили у меня на руках. Экспертиза показала что 3-й лисёнок был здоров. Проверяйте факты перед тем как что либо писать и обсасывать чужие кости. Мне хватает неадекватных отзывов в мой адрес и оставшегося чувства на моей груди раслабляющихся мышц от введённой инъекции смерти, как оказалось, моей здоровой маленькой девочке-лисёнку. и хоть у неё не было ни малейшего признака заболевания, что и увидели сотрудники санэпидемслужбы, ей не дали ни малейшего шанса на жизнь,даже под наблюдением. про неадекватную реакцию на моё горе и слёзы от сотрудников санэпидемслужбы я вообще лучше промолчу. (с малой долей уважения.владелица 3-го лисёнка)