Із конвеєрів 45-го заводу, що у Вінниці, електроджгути для Mercedes-Benz відправляють у Німеччину
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Із конвеєрів 45-го заводу, що у Вінниці, електроджгути для Mercedes-Benz відправляють у Німеччину

Вінниччина нарощує промисловий потенціал. Зокрема, 45-й експериментально-механічний завод у цьому році отримав замовлення для Міноборони на 53 (!) млн грн. — проти 3 млн грн. минулого року.

 

Вперше за роки незалежності завод підписав крупний контракт на виготовлення паливозаправників на суму 32 млн грн. та угоду з Нацгвардією на суму 10 млн грн.

 

У п’ятницю, 6 жовтня, представники Збройних сил України прийняли від підприємства модернізовану і відремонтовану військову техніку — 26 заправників для перевезення ракетного палива (на 10 т кожний), 2 ремонтні майстерні для бронетанкових військ і сучасний бронетранспортер  БТР-4К.

 

– Оживає велика територія 45-го заводу, продукується нова техніка. Але сьогоднішні досягнення заводу — це лише перші кроки, — відзначив Валерій Коровій, голова Вінницької ОДА, під час робочого візиту на завод. — Надалі вступає у силу пропозиція Кабміну щодо довгострокових замовлень з орієнтацією на три роки. Ця урядова пропозиція напряму стосується співпраці Вінницького 45-го заводу і концерну Укроборонпром, який формує для нього замовлення.

 

У цьому році 45-й ЕМЗ вперше освоїв вкрай необхідний нині ремонт майстерень для бронетанкових військ. До кінця року відремонтують 6 майстерень. Підприємство крокує вперед і освоює виробництво новинок — таких як авіапаливозаправник для малої авіатехніки і паливомаслозаправники на базі автомобіля КрАЗ.

 

– Ми серйозно наростили обсяги і прибутковість виробництва. При цьому чисельність робітників зросла лише на 10%, а зарплата збільшилась вдвічі, — сказав Микола Чумак, директор 45-го ЕМЗ (до речі, екс-губернатор Вінницької області — авт.) — Завод розвивається, виконує замовлення як від держави, так і від бізнесу.

 

Міжнародна компанія Delphi Corporation є найбільшим у світі виробником автомобільних комплектуючих. Разом з Delphi український державний концерн Укроборонпром заснував на базі 45-го заводу ДП «Електричні системи». Для Вінниччини це 10 млн євро інвестицій і майже 2 тис. нових робочих місць. Зарплата робітників стартує від 7 тис. грн. Delphi вже розмістила у Вінниці замовлення на електроджгути для відомих марок автомобілів. Перша продукція зійде з конвеєрів «Електричних систем» у середині жовтня.

 

– Лінія в’язки джгутів для Mercedes-Benz готова, змонтована. Сьогодні румунські і українські інженери закінчують налагодження обладнання, — сказав Ігор Слободяник, головний інженер ДП «Електричні системи». — Через тиждень починаємо виробництво джгутів. Рівень нашої якості, як і рівень нашої відповідальності — європейський! З вінницьких конвеєрів продукція відразу йде у Німеччину.

 

До кінця 2018 року у ДП «Електричні системи» буде 2000 працюючих, сьогодні вже є близько 300. Нaйзaтребувaніші — в’язaльники автомобільних схемних джгутів, кaбелів і шнурів. Все робиться швидко, до кінця цього року буде запущений перший майданчик «Електричних систем» на 600 робочих місць. Підприємство забезпечене замовленнями і буде платити мільйонні податки у бюджет.

 

 

Ірина Зонова

Залишити коментар:
Нет комментариев