Одного чоловіка на двох ділили Іванна з Вінниччини та Аня Сєдокова
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Одного чоловіка на двох ділили Іванна з Вінниччини та Аня Сєдокова

Іванна Онуфрійчук із Рахнів-Лісових Шаргородського району знялася в новому кліпі співачки Анни Сєдокової на пісню «Не твоя вина».

 

Наша землячка зіграла роль дівчини, яка ділить коханого разом із відомою артисткою. В кліпі вона позує не тільки у розкішних сукнях, а й вишуканій білизні. Драматичних сюжетів там не бракує, та й сама Іванна виглядає у них досить переконливою.

 

– Ми познайомилися із Анною Сєдоковою на одній із вечірок, де вона співала. Вона взяла мене за руку і запросила з іншими дівчатами підспівати їй на сцені, а в кінці вечірки запропонувала співпрацю з її магазином одягу LaStore. Після того Аня часто запрошувала мене бути обличчям її колекцій та робила подарунки зі свого магазину. Ми потоваришували. Пропозиція знятися в кліпі «Не твоя вина» надійшла зовсім несподівано для мене, — розповідає Іванна. — Якось вона зателефонувала мені і сказала, що їй потрібна актриса для зйомок і я дуже підходжу за типажем. Відмовити подрузі я не могла, результат нашої праці вже на екранах. Я вдячна Ані за такий цікавий акторський досвід для мене, адже сюжет кліпу переповнений емоціями любові, страждань і ревнощів.

 

Відомо, що Іванна Онуфрійчук навчалася у Дніпропетровську, в Академії митної служби України. Працювала більше року старшим інспектором митної служби України у службі боротьби з контрабандою на кордоні з Молдовою. З часом перевелась до Міністерства екології в Київ і ще рік працювала в юридичному департаменті. Першим досвідом були зйомки у рекламі весільних суконь. Потім — реклами купальників та спідньої білизни, покази дизайнерського одягу на Тижні моди.

 

Була обличчям відомих глянців, знімалась у рекламних роликах, рекламі 3G Інтернету. Її досвід у реаліті — це «Богиня шопінгу», «Ікона стилю», шоу «Інтуїція» та «Панянка-селянка». Знялася у кліпі гурту Bigudi SHOW. Щодо зйомок у кіно, то це епізодична роль секретарки у детективі з Олексієм Серебряковим «Синдром Дракона» та роль панночки у серіалі «Хрещена дочка». Минулого року Іванна стала ведучою музичного хіт-параду «Єврочарт» на телеканалі EU Music. Нині ж вона веде програму «Без краватки» на каналі НЛО TV.

 

 

Вікторія Микитюк

Залишити коментар:
Нет комментариев