Сьогодні стало відомо, що перш за все в обласному центрі планується комплексний капітальний ремонт доріг вул. Пирогова (від площі Гагаріна до вул. Дачна), вул. Київська (від вул. Зулінського до МКЛ №2), вул. М. Ващука (від вул. В.Порика до вул. Стельмаха) та вул. І.Богуна. А також завершення капремонту вул. Бучми.

– По будівництву та реконструкції у нас заплановано сім доріг. Це продовження робіт по вул. Верхарна, ділянка вул. Проектної 12 (від перехрестя з вул. Проектною, 13 в напрямку вул.Чехова), дорога від вул. Проектної, 12 в напрямку до вул. Немирівське шосе (виготовлення проектної документації), будівництво дороги по вул. Гонти (від вул. Київська до вул. Батозька), будівництво дороги по вул. Гонти (від вул. Північна до залізничних колій). Цього року планується також початок масштабної реконструкції вул. Замостянської. Це перший етап від вул. Стрілецької до проспекту Коцюбинського. Роботи будуть реалізовуватися у співфінансуванні з державним фондом регіонального розвитку», – повідомив директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.

На поточний ремонт доріг у міському бюджеті передбачено 20 млн грн. Уже сьогодні працює по місту шість бригад. При обстеженні доріг комунальники відзначили, що ямковість порівняно з минулим роком зменшилася.

Окрім того, минулого року у Вінниці привели до ладу в’їзди у місто зі сторони Тяжилова, Немирівського шосе, Київської, ще раніше – Барське шосе. У планах на цей рік – ще один виїзд з міста по вул. Гніванське шосе. Загалом в плани включені 12 об’єктів по капремонту та реконструкції доріг, а також 6 вулиць, де буде здійснюватися капремонт тротуарів.

«Ми збалансовано підійшли до цього питання. Цього року ми дещо менше зробимо доріг, оскільки є проекти, які потребують багато фінансових ресурсів. Зокрема, це будівництво нового відділення у лікарні швидкої медичної допомоги, а також ми сьогодні займаємося виготовленням проектно-кошторисної документації та підготовкою тендерних процедур щодо реконструкції злітно-посадкової смуги нашого аеродрому», – додав міський голова Сергій Моргунов.

До речі, згідно з результатами 4-го Всеукраїнського муніципального опитування, вінничани роботами по оновленню дорожньої інфраструктури міста в більшості задоволені. Тротуарами задоволені понад 90% містян – дали оцінку від «відмінно» до «середньо» (лише 8% – негативно), по дорогах цей показник – 85%.