Раїса Редька, яка мешкає у сусідній Київській області, уже два роки не може спокійно спати. Весь цей час вона шукає свого 73-річного коханого чоловіка Григорія, який, скоріш за все, зник на Козятинщині.

Що саме сталось із пенсіонером — жінка й гадки не має, тому сподівається, що наші читачі їй зможуть допомогти.

– Ми із чоловіком прожили більше 40 років у парі. Скандалів між нами не було, лише любов та взаєморозуміння. Виховували двох дітей — сина Сашу та донечку Тоню. Григорій довгий час працював фрезерувальником на столичному заводі «Арсенал». Там же трудилась і я. За це отримали житло у столиці, але на старості пішли жити до хатини, яка знаходиться у Фастівському районі. Останні роки в Григорія почались проблеми зі здоров’ям — психічні розлади. Він був неспокійним, скаржився, що бачить якихось людей, хоча насправді такого не було. Коли ми відвели його до невропатолога та провели МРТ, чоловіку сказали лікуватись у спеціалістів. Але медикаменти не допомагали, — розповідає дружина зниклого. — Далі Григорій перестав впізнавати родину, страждав провалами пам’яті і не міг спокійно спати. 27 липня 2016 року чоловік вийшов зрання із хати та пішов у невідомому напрямку. Був одягнений лише в світло-зелену сорочку і спідню білизну. Штанів не було. Документів чи коштів при собі не мав. Зріст — 155-160 см, худий, сутулий, мовчазний. Очі сірі, зуби не всі, спереду коронки. На спині великі родимі плями. Сусіди, побачивши Григорія, ще й здивувались, куди це він пішов у такому вигляді. Коли вони повідомили мені про це, я забила на сполох. Шукали самі чоловіка, але коли це результату не дало, звернулись до поліції. Та чомусь особливої активності з їхнього боку не помітили, тому продовжили пошуки далі. Ми були у всіх лікарнях, моргах, лісах, інтернатах для стареньких, клеїли оголошення, усі електрички перевіряли. Чомусь підозрюємо, що Григорій міг рушити у бік Козятинщини.

Саме через це останні місяці Раїса Редька постійно приїздить на Вінниччину та шукає тих, хто щось бачив та чув про її чоловіка. Була із листівками в сільських голів, вони погодились підтримати інформаційно. Не дають жінці спокою і слова екстрасенсів, які впевнені, що Григорій Редька живий. Але через втрату пам’яті він начебто опинився у чужому селі, де його прихистила жіночка. Та пані Раїса вірить, що таки знайде коханого. Тим, хто посприяє цьому, обіцяє винагороду…

Віталіна Володимирова