Чому прокурор області не відзвітував перед депутатами облради?
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Чому прокурор області не відзвітував перед депутатами облради?

На думку керівника департаменту юридичної допомоги ГО «Голос народу — до демократії через Право» Олександра Клепача, цьому є цілком логічне пояснення.

 

- 9 березня минулого року Печерський районний суд міста Києва своєю ухвалою зобов'язав уповноважену особу Генпрокуратури України внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення зловживання владою, службовим становищем та незаконне збагачення щодо прокурора В’ячеслава Соколового та начальника відділу кадрів обласної прокуратури В.Ольхового на підставі заяви голови громадської організації «Софія», — каже Олександр Клепач. — Причому, ця ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту її оголошення та підлягає повному виконанню.

 

Ми неодноразово зверталися до Генпрокурора Ю. Луценка та керівника Спеці­алізованої антикорупційної прокуратури Н. Холодницького з проханням надати хоч якусь інформацію про хід досудового розслідування кримінальної справи. Але позитивних результатів так і не отримали. Але маємо пораду від високопосадовця Генпрокуратури оскаржити бездіяльність уповноваженої особи, яка не внесла відомості про кримінальне правопорушення до ЄРДР. За таких обставин наш департамент запропонував особисто В'ячеславу Соколовому покласти виконання обов'язків на свого першого заступника до повного закінчення цього кримінального провадження та вирішення справи по суті. І хоч ніякої відповіді від прокурора області ми не отримали, але на сесії він не з’являється. Тому що, очевидно, є на те вагома причина.

 

 

Тетяна Кондратьєва

Залишити коментар:
Нет комментариев