Екс-чиновник МВС у Києві напав на поліцейських, які затримали його п'яним за кермом
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Екс-чиновник МВС у Києві напав на поліцейських, які затримали його п'яним за кермом

У Києві колишній глава дозвільної системи МВС Валентин Медвідь напав на поліцейських, після того, як вони затримали його за перебування в стані алкогольного сп'яніння за кермом.

 

Про це в Facebook повідомила журналістка Олександра Тіторова, інформують Патріоти України.

 

"Мінута слави для колишнього очільника дозвільної системи МВС. Валентин Медвідь некрасіво випав з-за керма свого автомобіля, непристойно і нерозбірливо говорив, а ще бив ногами поліцейських. Хоча насправді він зовсім інший – людина з надзвичайно тонкою душевною організацією.

 

"Серед повсякденної круговерті у Валентина Олександровича рідко випадає час, коли є можливість відпочити. І, зазвичай, коли буває можливість поспілкуватися з її величністю Природою, коли вона наповнює тебе чистим живильним повітрям, що бадьорить, коли затамувавши подих, ти почуєш як щебечуть про вічність життя птахи, коли вбираєш у себе блакитну далечінь і милуєшся вуаллю візерунків павутиння, що коливається на вітрі, тендітністю і білизною берізок, загадковістю синіх ялинок, палаючим заходом сонця, коли мимоволі співставляєш себе із простором, часом і глибиною безодні, - приходить розуміння цінності таких хвилин». Це звідси.

 

А: "Я не собіраюсь сопротівляться перед вами, придурками. Стр… спр… абирвалг … Ви чьо, охуєлі? Мужики, ви чьо, охуєлі?? Ви зззззззззззззз міліцейськими номерами охуєлі? Пошел нахуй!!!! - Валентин Александрович, следите за своим языком и не выражайтесь нецензурной лексикой. - Пішов нахуй!!!" 

 

 

Залишити коментар:
Нет комментариев