Масово загинула риба у Луці-Мелешківській. Це вже не перший такий випадок
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Масово загинула риба у Луці-Мелешківській. Це вже не перший такий випадок

Жителі села Луки-Мелешківської 3 роки вкладали гроші в розведення риби у своєму ставку, але одного дня їхні інвестиції загинули разом із рибою.

 

Про це повідомляють у Вінницькому управлінні охорони водних ресурсів. Також у відомстві додають, що це вже не перший такий випадок у селі.

 

Інцидент трапився на ставку «Грицишин» площею 9,4 га, розташованому на річці Чаплі. Тут масово загинули великі коропи, карасі та білі амури. Збитки підраховують.

 

Водойма перебуває на балансі сільської ради, і тут рибалили місцеві жителі. Держекоінспекція вже зробила на місці проби води. Серед версій, чому сталася ця подія, називають сильну спеку та діяльність приватних підприємств.

 

- Цей ставок віддали в оренду спілці мисливців та рибалок, — розповідають у Луко-Мелешківській сільській раді. — Риба гине вже не вперше, минулого разу це трапилось взимку. 23 числа наші комісії перевіряли всі ставки, у 2-х навіть вирішили спустити воду, 29-го почала гинути риба. Ми взяли аналізи води, але результатів поки що немає. Деякі водойм не чистили вже понад 20 років, тож можливо, що це через гниття водоростей. Вище по течії річки є підприємство, яке в процесі виробництва використовує воду, але в них є належні очисні споруди. Тож версія з їхньою причетністю більше схожа на чиїсь припущення.

Андрій ДИМЧЕНКО

Залишити коментар:

- Аноним

Рекомендую автору приїхати на місце і ознайомитися з результами аналізів води незалежної лабораторії - буде цікаво.