Мешканці "ДНР", яких позбавили допомоги від фонду Ахметова, голодують
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Мешканці "ДНР", яких позбавили допомоги від фонду Ахметова, голодують

Відомий блогер Денис Казанський опублікував на своєму сайті запис дзвінка мешканки окупованого Донецька в Гуманітарний штаб Ріната Ахметова. Судячи з відчаю в голосі, її сім'я опинилася на межі виживання, передають Патріоти України.

 

«Трохи більше місяця тому, 14 березня, бойовики "ДНР" заборонили гуманітарному фонду Ахметова працювати на підконтрольній їм території, - нагадує Казанський. - Не секрет, що фонд Ахметова працював досить ефективно і дійсно роздавав людям продуктові набори. Ясна річ, що займався цим олігарх в своїх корисливих цілях. Але на відміну від російської гуманітарки, яка не доходила до людей, його продукти насправді допомагали бідним жителям Донецької області виживати».

 

«І ось вже місяць жителі ОРДЛО живуть без ахметівської гуманітарки. Тепер багато хто змушений в буквальному сенсі голодувати. Люди, що залишилися без продуктів, дзвонять на гарячу лінію і благають співробітників фонду Ахметова допомогти, але нічого зробити вже не можна. Захисники Донбасу з "ДНР" краще знають, що потрібно жителям Донбасу".

 

На каналі фонду Ахметова в ютубі періодично викладають записи розмов з жителями в ОРДЛО. Ось справжній крик душі мешканки Донецька.

 

«Вони тут живуть, гуляють, п'ють, а ми здихаємо без роботи, без нічого. А з нас ще вимагають плату за комунальні послуги, за які ми не можемо заплатити! Як нам жити, скажіть? Що нам робити, як нам жити далі ?!», - плаче в трубку жінка, яка додзвонилася в гуманітарний штаб Ахметова.

Залишити коментар:
Нет комментариев