Найближчим часом почнеться кампанія з дискредитації вищого військового керівництва країни
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Найближчим часом почнеться кампанія з дискредитації вищого військового керівництва країни

Друзі, найближчим часом почнеться кампанія з дискредитації вищого військового керівництва країни. І я, як громадянин і військовий, можу сказати, що вони самі часто дають цьому привід. Так пише у своєму блозі відомий волонтер Мирослав Гай, передають Патріоти України.

 

Але війна це втрати, програші і перемоги, яких у нас не мало. У війні багато факторів впливають на події.

 

Відповідальність за ті чи інші трагедії несуть всі, хто на фронті. Невчасно відданий наказ, кинутий через боягузтво ВОП. Але як за трагедію у відповіді кожен, так і перемогу розділять всі.

 

Ми впевнено тримаємося. Не перемагаємо, але тримаємося. І це багато чого варте, бо ворог зазнає втрат не тільки на фронті, але ми ще й бачимо руйнування його матеріальної бази. Нові санкції за Міжнародні доповіді щодо російської агресії, сирійські події, події в США, скорочення резервного фонду РФ в чотири рази - все це заслуга того, що ми тримаємося.

 

Завдання противника напередодні нового Мінська - дискредитувати Україну і її військове керівництво. Тому саме зараз вирішується, де пройде лінія розмежування цивілізації-РФ з усіма наслідками, що випливають.

 

Нас здадуть тільки тоді, якщо ми самі себе здамо і зануримо країну в стан нестабільності.

 

Я, як офіцер запасу, хочу закликати всіх не вестися на провокації. У війні, настільки важкій, коли її навіть оголосити не дають, потрібнаа єдиноначальність.

 

З іншого боку, військове керівництво країни має виступити з чітким позначенням обстановки і ворога, а також припинити всі можливі дискредитуючі її чинники - такі, як контрабанда в зоні АТО.

 

Не дозволяється давати ворогові шанси позбавити нас міжнародної підтримки і фінансової допомоги.

 

При цьому критика огріхів в ЗСУ або політичного керівництва країни - це абсолютне право українських громадян, але тільки їх.

 

Ми самі розберемося зі своїми зрадниками або злочинцями, лжегероями. Рано чи пізно всі події війни будуть розкриті і розслідувані. Але це наше право і обов'язок вести слідство або судити, але не ворога.

 

І тим більше ми не повинні давати можливості очорнювати керівництво України.

 

Це моє право як громадянина - вибрати це керівництво, оцінити його діяльність, судити, посадити або нагородити. А головне - коли це зробити. Нам вирішувати.

Залишити коментар:
Нет комментариев