За що загинула Небесна сотня? - запитують українці
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

За що загинула Небесна сотня? - запитують українці

18-22 лютого 2014 року в Україні була стерта межа між миром і війною. Її стерла влада, давши наказ силою розігнати Майдан, який повстав проти тиранії, насилля, несправедливості і самодурства; щоб боротися за демократію та свободу.

 

Тільки 18 лютого медслужба Майдану повідомила про 20 загиблих майданівців і близько 500 поранених. Загалом за 4 дні, за різними даними, загинуло понад 80 чоловік, 600 осіб були поранені. Серед загиблих — троє героїв з Вінницької області: вінничанин Максим Шимко (загинув 20 лютого 2014 р. від пострілу снайпера у шию), жмеринчанин Леонід Полянський (загинув 20 лютого 2014 р. від вогнепального поранення у груди), жмеринчанин Валерій Брезденюк (загинув 18 лютого 2014-го від пострілу у спину). Усі вони поповнили світле військо — Небесну сотню. Кожен із них здійснив неоціненний подвиг, віддав заради своєї країни найдорожче — своє життя. І тепер оберігає нас із небес. Вимагає, щоб в Україні була справедливість.

 

Запрошуємо вшанувати героїв Небесної сотні. 18 лютого у Вінниці о 13.00 — покладання квітів до пам'ятника на площі Європейській. О 18.00 — на майдані Небесної сотні мітинг-реквієм.

 

Залишити коментар:
Нет комментариев