Від Читачів
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Від Читачів

12:46
Жінка втратила свідомість, а нацгвардієць навіть «швидку» не зумів викликати

На сторінках видання ви висвітлюєте багато тем стосовно військовослужбовців. Я також пройшов пекло війни, поховав не одного товариша й до цих пір не можу нормально спати через страшні сни. Та нині мова не про це.

 

12:40
Мій безробітний сусід - дрібний злодюжка — тепер у новій поліції. Невже туди беруть усіх підряд?

З Іваном ми росли разом, але не дружили. З самого дитинства він був забіякою, який всіх зачіпав, бив і ображав. У підлітковому віці ці якості загострилися — хлопець постійно лаявся, грубіянив навіть батькам.

 

12:34
Дівчина, яка вербує проституток, запропонувала легку роботу за 800 гривень на годину

Якось ввечері заявку в друзі мені надіслала незнайома дівчина. В статусі у неї було написано: «Прошу: не блокуйте сторінку. Якщо вам нецікава моя пропозиція — просто не додавайте в друзі».

 

10:44
«Ваша дитина – аутист» - прозвучало для мене ніби вирок. Та з часом я зрозуміла, що не повинна соромитися свого сина

Я ненавиджу наше суспільство, яке, поряд з розвитком високих технологій, не розвивається в плані прийняття та сприйняття «інакших», тих людей, які чимось відрізняються від них. Після того як я зрозуміла, що мій син Льоша — аутист, почала боротися з тими, хто не готовий прийняти мою дитину.

 

19.04.2017
10:43
«Полова відвіється, а зерно залишиться!» Листи наших читачів

«На вінницькій землі ще народжуватимуться такі світлі люди, якими були Кармелюк, Залізняк, Богун, Гонта. Сьогодні негараздів в Україні вистачає.

 

13.04.2017
15:07
Родичка вкрала 100 000 грн. з-під матраца покійної бабусі

Добрий день, шановна редакціє. Хочу розповісти історію, від якої у мене самої волосся стає дибки. Адже наживатись на людському горі — великий гріх.

 

12.04.2017
17:33
«Директора образити не дамо!»

Нещодавно у газеті був опублікований матеріал «Чи матюкалась і шарпала вчительку п'яна директриса?» Хочемо висловити і свою точку зору.

 

06.04.2017
16:52
Вчительки-традиціоналки «з'їдають» практиканток, бо ненавидять за розуміння з дітьми

Тиждень тому я повернулась із педагогічної практики, яку проходила в одній із місцевих «мажорних» шкіл.

 

05.04.2017
11:53
Людям на добро

Ми, частина жителів сіл Мізяківські Хутори, Тютюнники, Переорки Вінницького району, не згодні з авторами листа, опублікованого у «33-му каналі» від 29.03.2017 р. про «піддослідних кроликів».

 

24.03.2017
15:01
Участь у Євробаченні в Києві стала б провалом усієї трирічної пропаганди Кремля

Історик Сергій Климовський у своєму блозі висловив припущення, що з самого початку РФ не мала наміру брати участь у цьогорічному конкурсі Євробачення в Києві.

 

Архів: