Від Читачів
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Від Читачів

12:51
До України не повернуся ні я, ні мої однокласники, котрі навчалися у Європі

Ніколи не відповідала комусь через газету, але після одного випадку зрозуміла — треба людям дещо пояснити.

 

10:17
«Агресивний п’яний чоловік чіплявся до хлопців у клубі»

У «Молодіжці» від 3 травня 2017 року в статті «Безкарні діти голови та депутата» описано, як п’яні, неадекватні та безвідповідальні підлітки, відчуваючи свою безкарність, жорстоко побили жителя села, який просто зробив зауваження щодо їхньої поведінки.

 

10:14
30 мільйонів євро на «Євробачення», А ми у школі плетемо маскувальні сітки на АТО, бо армія рахує кожну копійку

Найдовша червона доріжка, найдорожчі гонорари, сукні та костюми, помпезність та гламур — на мою думку, все це виглядає як бенкет під час чуми…

 

16.05.2017
15:45
Ми, українці, рівні перед Богом! Добірка віршів наших читачів поетів-любителів усіх поколінь

Газета "33-й канал" представляє злободенні вірші та ліричну поезію наших читачів. Тема їх різна: від спільного болючого до радісного та щемного на душі. Автори різного віку, відомі й ті, кого представляємо вперше.

 

11.05.2017
17:07
Спокійної старості не дочекалися. У багатоповерхівках сусіди знущаються над старими людьми

Щодня редакція отримує велику кількість листів. А цього, адресованого міському голові, ми залишаємо мовою оригіналу.

 

11.05.2017
15:53
Прокляття над Україною висітиме, поки ваші чоловіки знущаються над жінками

Цю розповідь італійка Анна передала до редакції електронною поштою. Казала, що дуже хотіла, аби українські чоловіки обов'язково прочитали це і зробили висновки.

 

09.05.2017
15:48
Прошу притягнути суддю В. Матвійчук та експерта О. Чернову до відповідальності у справі спортивного клубу Максимус

Запрошую всіх не байдужих прийти та підтримати на наступне судове засідання, яке відбудеться 11 травня о 14.30 в приміщені господарського суду за адресою м. Вінниця, вул. Пирогова, 29. Нагадаємо, що після довгої перерви відкрився спортклуб Максимус за адресою Оводова, 22 (раніше вулиця Козицького). Це 100 метрів від ВЕЖІ, на третьому поверсі Академії зв'язку у приміщенні Укртелекому. Але тренажери, ще з одного спортзалу знаходяться у приміщенні Анатолія Шаповалова за адресою Фрунзе, 4, які Борис Максимчук не може забрати ТРЕНАЖЕРИ У ПРИМІЩЕННІ ЗА АДЕРЕСОЮ ФРУНЗЕ, 4).

 

09.05.2017
15:23
Для чого навчати дітей в університетах, якщо немає робочих місць?..

Шановна редакціє газети «33-й канал». Цей лист — біль моєї материнської душі. Написати його змусило несподіване для родини бажання племінниці після закінчення школи стати студенткою нашого педагогічного університету. Я звертаюсь до вас з великою надією, що мій лист буде надрукований і почутий нашим міським управлінням освіти та примусить задуматись багатьох батьків і молодих людей над вибором своєї професії.

 

09.05.2017
12:02
«Батьки, поясніть дітям основну функцію телефонів, або учні залишаться без них до кінця школи» - попередження вінницької вчительки

Шановна газето, можете вважати мій лист криком душі відчайдушної вчительки, яка бореться із страшним вірусом – ігроманією. У такий спосіб я намагаюся докричатися — ні, не до дітей, бо мало хто з них читає газети, а до їхніх батьків. Більше немає сил… Скільки вже зауважень у щоденниках написано... Скільки годин розмов на батьківських зборах... Все марно! Вони залежні… Вони – це діти – усі: від 5-класників до випускників (у початковій школі не викладаю, тому не можу сказати за молодших).

 

08.05.2017
12:49
Хто дав право спалити вінки на могилі мого чоловіка?

Ми з донькою Мариною живемо у Сосонці, що у Вінницькому районі, з народження і ніколи з такою зневагою не зустрічалися. А зараз — руки опускаються і не знаємо, що робити? До кого звертатися?

 

Архів: