Від Читачів
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Від Читачів

11:22
«Ти відправила сина на війну, щоб заробити на ньому гроші», — кажуть мені сусіди

Свого єдиного сина Володю я ростила без чоловіка, бо покинув мене ще вагітною. Та я сильна тоді була, не зламалась.

 

10:40
Війна очима дівчини з передової

Війна починається з готовності до бою. І якою б тендітною не була дівчина чи юним – боєць, для ворога на відстані ти клітинка, ще поки що без галочки чи хрестика.

 

21.03.2017
10:46
Дякую лікарям!

16 квітня цього року я потрапила з тяжкою травмою у Погребищанську районну центральну лікарню. Великим здивуванням для мене стало відношення лікарів та персоналу у цьому закладі, а також їх високий професіоналізм.

 

20.03.2017
12:09
Соціально-правовий факультет - твоє успішне майбутнє

Соціально-правовий факультет - готує фахівців зі спеціальності «Право» (спеціалізація «Забезпечення прав людини в Україні»). Факультет готує бакалаврів та магістрів за державним замовленням та за кошти юридичних і фізичних осіб. Випускники факультету працевлаштовуються в органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, судові та правоохоронні органи, юридичні фірми, адвокатуру, нотаріат, банківські установи, фонди соціального страхування, юридичні служби підприємств, установ, організацій, громадські правозахисні організації.

 

11.03.2017
09.03.2017
14:38
Ночі кохання з дорослими «дядями» проводять дівчатка з інтернату

Про це не говорять вголос... Але багато хто з вінничан зможе назвати два-три імені «шанованих» чиновників, для яких привозять «малолєток» — дівчаток зі шкіл-інтернатів.

 

09.03.2017
11:29
Кому заважає портрет Сталіна у ветеранів?

У минулих номерах газети був надрукований матеріал «Сталін в одному з кабінетів Козятинської райради збурив атовців та жителів країни». Хочемо висловити свою думку на ситуацію.

 

09.03.2017
11:03
На підтримку священика жителі Вінницьких Хуторів зібрали 700 підписів

У минулих номерах газети був надрукований матеріал «Чи бив священик парафіянку? Скандал через храм розгорівся у Вінницьких Хуторах».

 

02.03.2017
12:24
«Навіщо ти назвала сина, до ранку не доживе», сказала акушерка сестрі, коли та, ледь притомна, народила Василька. Тоді я зрозуміла, що в пологовий не піду ні за яких умов і буду народжувати вдома

Багато чула «страшилок» про пологи у наших лікарнях, які ще й досі дотримуються старих радянських принципів — окситоцин як стимулятор пологової активності, гінекологічне крісло та пологи на спині, які давно у світі визнали найнебезпечнішими для малюка... Але й це не найстрашніше. Наша Вінниччина просто вражає чисельністю жахіть, які трапляються з породіллями та новонародженими у пологових будинках.

 

01.03.2017
Архів: