Дівчина, яка вербує проституток, запропонувала легку роботу за 800 гривень на годину
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Дівчина, яка вербує проституток, запропонувала легку роботу за 800 гривень на годину

Якось ввечері заявку в друзі мені надіслала незнайома дівчина. В статусі у неї було написано: «Прошу: не блокуйте сторінку. Якщо вам нецікава моя пропозиція — просто не додавайте в друзі».

 

«Буде пропонувати одяг зі складу або дешеву косметику», — подумала я. Не пройшло і хвилини, як дівчина Яна надіслала мені неоднозначне повідомлення: «Привіт! Пропоную роботу (Вінниця, Гайсин, Бар). Зарплатня: 800-1300 грн за годину! Робота не в Інтернеті! Але маєш абсолютно вільний графік. Отримуватимеш не тільки гроші, а й задоволення! Поспіши, якщо зацікавило, місця — обмежені».

 

Подивившись на фото дівчини та прочитавши про роботу, від якої отримуєш задоволення, на думку спала лише одна професія — з древніх. Поцікавилася в неї, що за робота за 800 грн на годину. Відповідь не забарилася:

 

«Уяви картину: ти вдома, тобі нічим зайнятися, нудно, і в тебе багато вільного часу! Була б ти не проти завести нові знайомства і добре провести час? Я пропоную відмінні гонорари за зовсім неважку роботу, яка, до того ж, принесе тобі задоволення! Я тобі даю на вибір трьох хлопців з нашої клієнтської бази. Вони дуже виховані, веселі, і при грошах, ти вибираєш одного, який тобі сподобався. Тоді я пропоную тобі познайомитися з цим хлопцем ближче. Ти обираєш, коли тобі краще і де буде краще зустрітися. Він тебе зустрічає, ви мило проводите час у кафе, ресторані чи кіно — на твій вибір. Після цього хлопець запропонує тобі продовжити знайомство у нього вдома. На що ти, звісно, погоджуєшся. До речі, гонорар за зустріч ти отримуєш відразу при зустрічі. Все дуже красиво і культурно! Графік роботи підлаштуємо під тебе. Анонімність гарантую! Є дві умови, щоб до нас потрапити: надіслати нам портфоліо (інтимні фото) і відповісти на ряд запитань. Після цього зробимо першу пробну зустріч з гонораром 900 грн».

 

Я намагалася розговорити цю дівицю, попросила розповісти більше деталей і анкету. Тоді сутенерша скинула ті самі запитання, за якими вона відбирає дівчат у свою школу розпусти. Крім рядових питань про вік, вагу і те, чи є в мене чоловік та діти, були і більш інтимні: «Які сексуальні бажання маєш? Який тип чоловіків приваблює? Старше чи молодше тебе? Що найбільше заводить у сексі? Що дозволяєш у ліжку? Чи був у тебе досвід з двома хлопцями? Ти хотіла б зустрічатися з кількома постійними клієнтами чи кожен раз із новими клієнтами? Ти готова будеш провести 3-4 прощальні зустрічі, якщо раптом вирішиш піти з нашої команди?»

 

Після цього дівчина попросила надіслати їй мої інтимні фото. Я зв’язалася зі знайомими фотографами. Вони пообіцяли зробити мені фото дівчини-приманки на потрібному фоні. Її обличчя підставлять на тіло якоїсь порнозірки. Тоді я надішлю його цій дівчині. А коли вона клюне і призначить зустріч — брати її за патли і тягти у відділок поліції.

 

Хтозна, скільки жіночих доль погубила ця жінка, яка заманює молодих дівчат у проституцію... Скільки з них підчепили СНІД та інші венеричні захворювання? Скільки батьків не знають, що їхня донька щовечора ходить не до подруги в гості, а щоб обслуговувати чоловіків та виконувати їхні найпікантніші бажання?

 

Цікаво, що у цих повій дуже часто є чоловіки, діти та постійна, абсолютно звичайна робота. Тобто, вдень вони виконують роль зразкових дружин і матусь, а ввечері низькі зарплатні та незадоволеність життям кидають їх в обійми хтивості, розпусти та бруду.

Анастасія СЄРГЄЄВА, студентка

Залишити коментар:
Нет комментариев