Двоє онуків в АТО боронять українську землю від зовнішнього ворога, а тим часом у їхньої бабусі внутрішні загарбники забрали ділянку
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Двоє онуків в АТО боронять українську землю від зовнішнього ворога, а тим часом у їхньої бабусі внутрішні загарбники забрали ділянку

На свавілля із земельними паями поскаржились Валерію Коровію, голові Вінницької ОДА, мешканці Вахнівки Липовецького району.

«Договори оренди ми уклали з головою СФГ «Поділля» Безвершуком, але він заліз у боргову яму і передав наші паї у ТОВ «Зелений вал», ТОВ «Криковецьке», ТОВ «Граніт-3» та ін. Ми, орендодавці, ні з ким із цих товариств договорів не підписували, і все ж вони реєструвались держреєстраторами. Згоди на розірвання попередніх угод у нас ніхто не питав, і ніхто не пропонував укласти нові договори! Наші підписи у нових договорах підроблені, а за вказаною у них адресою ніякої фірми взагалі немає. Псевдоорендарі зареєстрували сфальшовані договори вночі (!) у реєстраційній службі Могилів-Подільського міжрайонного управління юстиції.

Крутять цими підприємствами, як циган сонцем! У 2015-му створюється нове підприємство ТОВ СФГ «Поділля», і знову без розірвання попередніх договорів реєструються фальшивки з новим орендарем. До яких пір буде чинитись свавілля з людськими паями? Це пряма загроза втрати наших паїв, за які ми пропрацювали в колгоспі все життя.

Ми дізнались, що за фактом масової підробки договорів оренди землі у с. Вахнівка порушена кримінальна справа, і ми там є фігурантами. Експертиза довела, що наші підписи підроблені. Наприклад, власниці паю Слободянюк Марії Стратіївні 90 років, у неї були хворі руки, а її договір чомусь підписаний каліграфічним почерком. Вона померла, не дочекавшись від внутрішнього загарбника повернення своєї земельної ділянки. В той час, які двоє її онуків в АТО захищають українську землю від зовнішнього ворога! Ось над якими людьми знущаються шахраї! Слідчий закрив справу, але чому він не виділив у окреме провадження ті договори, де підробка доведена?

Чашу терпіння переповнили останні події. Озброєні бойовики, яких вивезли на поле псевдоорендарі, побили місцевого фермера, членів його родини, стріляли по людях, кулями прошили автомобіль і трактор... До того ж, в їхніх посівах кукурудзи виявлено двометрові коноплі! А поліція порушує кримінальну справу лише за «хуліганку»! Виходить, що проти цієї банди орендарів безсилі і поліція, і прокуратура!

Просимо Валерія Коровія, голову Вінницької ОДА, надати нам допомогу у поверненні наших земель із чужого незаконного володіння. Чекаємо відповіді!»

Підписи депутатів Вахнівської сільради і жителів Вахнівки

 

Залишити коментар:

- Аноним

То мабуть сепаратюги зі сходу прорвалися.