Мій безробітний сусід - дрібний злодюжка — тепер у новій поліції. Невже туди беруть усіх підряд?
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Мій безробітний сусід - дрібний злодюжка — тепер у новій поліції. Невже туди беруть усіх підряд?

З Іваном ми росли разом, але не дружили. З самого дитинства він був забіякою, який всіх зачіпав, бив і ображав. У підлітковому віці ці якості загострилися — хлопець постійно лаявся, грубіянив навіть батькам.

 

Час йшов... Коли всі ми здавали ЗНО і вступали в університети, Ваня бив байдики вдома, а вечорами тусив з такими самими безтолковими і втраченими для суспільства пацанами. Коли я вже працював, Ваня продовжував сидіти на шиї у батьків-пенсіонерів та канючити, а інколи з криками вимагати віддати їхню пенсію — на пиво, цигарки та нічні розваги.

 

Всі знали, що від Івана краще подалі тримати цінні речі... Одного разу він поцупив у сусіда ноутбук. Його вирахували. І якби не старенькі батьки, які благали нашого сусіда забрати заяву з міліції, то хлопця б посадили.

 

Після закінчення університету я як кращий випускник отримав грант на поїздку за кордон. Знайшов там гарну роботу. Повернувся через три роки в рідні краї. Мама після довгої розлуки одразу взялася ділитися останніми новинами. Розповідала, хто і куди виїхав з села, хто одружився чи розлучився.

 

І тут я запитав: «А як Ваня? Так і ледарює?» Відповідь мами шокувала: «Та де там! Він тепер — велика людина. Не підійди до нього, ніс задер, бо тепер — у новій поліції». Я не повірив своїм вухам. Адже знав цього хлопця з дитинства і розумів, що гнилішої та ницішої людини не буває! Мама ніби прочитала мої думки і сказала: «Не розумію, як його туди взяли? Він же — злодій! Одягнув форму і ходить тепер — хизується. Збиває гроші з бабусь, які при дорозі городиною торгують, погрожує посвідченням поліцейського підліткам, які відмовляються виконувати його забаганки: побігти в магазин за пивом чи купити йому цигарки».

 

Як почув — ледь не зомлів. Не вірилося, що в ряди нової поліції, яка мала б служити правді, закону і справедливості, прийняли таку гнилу людину. Агов, керівництво! Куди ви дивитесь? А як же славнозвісні тести та перевірки на профпридатність «копів»? Невже тепер кожен може отримати в руки таку владу, навіть якщо не те що не відповідає основним критеріям, а навіть більше — категорично суперечить їм? Якщо кожен бандит, злодій чи просто нероба матиме права поліцейського, то в яку прірву ми скоро рухнемо?

Сергій, читач
Хмільницький р-н

Залишити коментар:
Нет комментариев