Неприкаяні діти і п'яні батьки — такі випадки перетворюються на буденність
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Неприкаяні діти і п'яні батьки — такі випадки перетворюються на буденність

Звіріємо, байдужіємо чи просто втрачаємо людяність... Важко пояснити те, що останнім часом відбувається в родинах, куди стороннім доступ обмежений.

 

Газети розповідали, як матір вигнала дітей на вулицю, а сама пила горілку у свого знайомого. Чужі люди звернули увагу, що троє дітей пізно вночі гуляють самі по вулиці обласного центру. Патрульні поліцейські, котрі приїхали на виклик, з'ясували, що матір у знайомого, а вітчим зачинив двері квартири, заснув і не чув, як діти стукали.

 

Двох братиків 11 та 7 років і їхню тринадцятилітню сестру забрали до Центру матері і дитини, а матір розшукали і склали адміністративний протокол за невиконання батьківських обов’язків. Покарання за це – штраф.

 

А долю дітей вирішуватимуть служби у справах дітей та Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької міської ради. А хто візьме на себе обов'язок перевиховування цієї безвідповідальної матері? Як далі житиметься цим неприкаяним дітям?

 

А як жити чотирирічній дівчинці та її матері з Хмільника після того, що сталося? У ніч з суботи на неділю чотирирічна дівчинка випала з балкона другого поверху багатоповерхівки. Все обійшлося переломом ноги. А ось мами в цей час поряд з малою не було. Вона розважалася у нічному клубі. Її розшукали після того, як дівчинку поклали до лікарні. Дякувати, що сусідка побачила біля своїх вікон напівроздягнену дитину і викликала «швидку».

 

Згодом мати, в крові якої лікарі виявили 1,5 проміле алкоголю, пояснювала поліцейським, що спочатку прийшла з дитиною до подруги, вони влаштували застілля. Потім вклали дівчинку спати і вирішили піти на дискотеку розважитися.

 

А далі — більше! З'ясувалось, що у цієї жінки є ще четверо дітей і всі вони виховуються у Брацлавській школі-інтернаті. Отже, народження дітей для неї — звичайна справа, а за виховання нехай хтось інший подбає...

 

За злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що призвело до тяжких наслідків, слідчі відкрили кримінальне провадження. За таке правопорушення можна отримати обмеження волі від 2 до 5 років.

 

А дівчинка? Її долю теж візьмуть у свої руки чиновники служби у справах дітей. І що далі? Знову школа-інтернат, як і в її братиків та сестричок?

 

А хтось відчайдушно намагається завагітніти за дуже великі гроші чи усиновити маля...

Ілона ВАЛЬТЕР

Залишити коментар:
Нет комментариев