Жінка втратила свідомість, а нацгвардієць навіть «швидку» не зумів викликати
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Жінка втратила свідомість, а нацгвардієць навіть «швидку» не зумів викликати

На сторінках видання ви висвітлюєте багато тем стосовно військовослужбовців. Я також пройшов пекло війни, поховав не одного товариша й до цих пір не можу нормально спати через страшні сни. Та нині мова не про це.

 

Хотів би написати про медичні знання у людей у погонах. Мова піде про Національну гвардію Вінниці. Мабуть, кожен з вас бачив хлопчиків у формі, які стоять у прозорих офісах для охорони порядку, тощо. Днями я був у справах у одному із прозорих офісів міста. Раптом у черзі уже немолода жіночка втрачає свідомість. Решта цивільних людей, звичайно, звертається за допомогою до цього самого хлопчини у бронежилеті з автоматом: «Допоможіть! Чого ж ви стоїте, ви ж військовий». Чому до нього? Тому що в цей важкий та трагічний для України час у людях у формі бачать надію, щось хороше та тепле. Але цей самий хлопчик не те що банальну допомогу не зміг надати, він навіть не зумів «швидку» викликати. Слава Богу, що все закінчилось добре, жінку відпустили додому після приїзду лікарів. А якби було інакше, то хто б за це відповів? У мене до військового командування питання: чому немає достатньої медичної підготовки? Тим паче Національна гвардія — це структура, яка працює напряму з цивільним населенням. Чому хлопці, які заступають на службу, не мають при собі банальної аптечки?

 

Пора вже серйозно зайнятись медичною підготовкою нацгвардійців, бо складається враження, що більшість з них замість того, щоб служити у зоні АТО, потрібні лише для охорони адмінприміщень чи охорони бутиків у торгових центрах...

Владислав із Калинівки 

Залишити коментар:
Нет комментариев