Парад перемог бійців СК «Спартак-Вацак»

Жовтень та листопад стали «золотими» за кількістю медалей для вихованців спортивного клубу «Спартак-Вацак». Так, з чемпіонату України з кікбоксингу версії ISKA серед юніорів та юнаків бійці клубу привезли п’ять перших, одне друге та три третіх місць. Хлопці потрапили до лав національної збірної та планують виступати на чемпіонаті світу в травні 2018-го року. До них приєднається іще один одноклубник, який став срібним призером чемпіонату  України серед дорослих  версії ISKA, який проходив у Києві з 16 по 19 листопада.

Успішним для бійців СК «Спартак-Вацак» став  і четвертий фестиваль з кікбоксингу «Пам’яті дітей голодомору України», в якому могилівчани також взяли участь. У здобутку спартаківців – шість перемог.

Привезли могилівчани п’ять перших, два других та третіх місць з відкритого турніру FIST KICK, що проходив у Києві з 24 по 25 листопада. Там спортивний клуб з Могилева-Подільського відстоював честь усієї Вінниччини. З цим завданням вони впоралися, як завжди, гідно.

«Політика нашого клубу – профе­сійний ріст бійців. З цією метою ми щоразу направляємо своїх вихованців на серйозні змагання, бо вони в житті спортсмена надзвичайно важливі, так він домагається високих результатів. Саме вони є головними критеріями його успішності, основною характеристикою професійного становлення», – підсумовує здобутки клубу президент СК та обласної федерації з кікбоксингу Геннадій Вацак.

Грані «Діаманта»

Організувати в рідному місті молодіжний центр дозвілля, в якому буде функціонувати лежачий кінотеатр – таку ідею захотіли реалізувати ліцеїсти НВК №4 Могилева-По­дільського. Свою мрію лежачого кінотеатру під назвою «Морські котики» вони презентували на фіналі фестивалю освітнього проекту «Відкривай Україну», який проходив у жовтні в столиці. Ідея була визнана журі однією з найкращих та найбільш реалістичних за що могилівчани стали володарями третього призового місця. Окрилена перемогою та успішним виступом команда, одразу по приїзді до Могилева-По­дільського зустрілася зі своїм меценатом – Геннадієм Вацаком, який профінансував поїздку та спорядив ліцеїстів формою. Геннадій Анатолійович запросив «діамантівців» на чай з солодощами. Діти навперебій ділилися враженнями від участі у фестивалі, демонстрували відзняті світлини з головними моментами ігротехніки, розвивали свою ідею з кінотеатром, з якою так яскраво себе зарекомендували на всю Україну.

Посвята в шахісти

Рік тому в Могилеві-Подільському з ініціативи Геннадія Вацака була відкрита дитяча шахова школа. 35 дівчаток та хлопчиків вирішили      у­війти до клубу любителів інтелектуальної гри, лише за рік своєї діяльності вихованці школи взяли участь у 16 змаганнях, демонструючи свої вміння та здобуваючи нові технічні навички. З початку нового навчального року пов’язати свою долю з шахами вирішили ще 15 юних могилівчан, записавшись до школи «Вацак». Нещодавно новачків, у присутності батьків та вчителів, урочисто прийняли до інтелектуального клубу. Церемонію посвяти в юні шахісти провів засновник школи та її меценат Геннадій Вацак.

Геннадій Анатолійович кожному учню вручив кепку та футболку з логотипом, що підтверджуватимуть причетність до шахової сім’ї Могилів-По­дільської школи «Вацак». Захід пройшов на хвилі позитивних емоцій, з впевненістю, що діти запам’ятають цей день та в їхніх серцях назавжди залишиться любов до шахів.

На завершення свята товариську партію зіграли засновник школи, кандидат у майстри спорту з шахів Геннадій Вацак та один з її найкращих учнів Нікіта Філюрський, який за рік навчання виконав нормативи третього розряду. Загальнокомандне фото на згадку зі словами «Ласкаво просимо в світ шахів!» підсумувало свято.

Мета усіх ініційованих Геннадієм Вацаком молодіжних проектів – підтримати обдаровану молодь, сприяти її самореалізації та творчому і фізичному розвитку. У подальшому, переконаний Геннадій Вацак, саме з таких дітей формуватиметься майбутнє України.

Тетяна ФОМЕНКО