Коментуючи ситуацію стосовно введення воєнного стану на території області голова обласної державної адміністрації зазначив: “Ми говоримо про особливий правовий режим, який буде введено на території області. Маємо по території області 32 км кордону з Придністров’ям. Ще в 2014-2015 роках вжито достатньо серйозних заходів: вирито 30 км великого протитанкового рову, на тому проміжку кордону спокійно., – заявив Валерій Коровій. – Але коли ми говоримо про правовий режим, то вчора, 26 листопада, в області проведено раду оборони. Були залучені територіальні підрозділи міністерств і відомств, розташованих на території області. Це підрозділи Міністерства оборони,, Нацгвардії, Могилів-Подільського прикордонного загону, СБУ. В Указі Президента чітко визначено порядок, що потрібно зробити в контексті заходів. Почали роботи з уточнення мобілізаційного резерву, оповіщення резервістів першої черги. “, – зазначив голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій. А також запевнив: «Після введення в області воєнного стану, права і свободи цивільного населення обмежено не буде.

Ми здійснюємо комплекс заходів, пов’язаний, в першу чергу, з координацією роботи силових структур і відомств на території Вінницької області, зокрема, в питаннях територіальної оборони…

– Чи є сенс на 30 діб на Вінниччині створювати військово-цивільної адміністрації?

– Президент може створювати військові адміністрації. На даному етапі немає необхідності створення військової адміністрації.

– А комендантська година буде у Вінниці та області із 28-го числа?

– Рішення про впровадження заходів з обмеження прав і свобод громадян може приймати лише військово-цивільна адміністрація. На сьогодні для цього немає підстав.

– Гречку і долари вінничани скуповлюють?

– На валютному ринку сьогодні розігрується спекулятивний попит. Як економіст хочу застерегти людей сьогодні бігти купувати долари чи товари першої необхідності…

– Чи відбудуться 23 грудня вибори в ОТГ області?

– Це питання до Центральної виборчої комісії.